Reklamlar
Spor 2020-11-14 22:54:17 Tufan

Abdullah Avcı Trabzonspor'da

Daha önce A Milli futbol takımımızı çalıştıran ve burada çok da başarılı olamayan Abdullah Avcı, daha sonra Medipol Başakşehir ile anlaşmış ve belli başarılara imza atmıştı.

 

Ardından Beşiktaş’ın hocası Şenol Güneş’in A Milli futbol takımımızın başına geçmesiyle onun yerine Abdullah Avcı getirilmiştir. Kötü gidişatla birlikte görevinden alındı ve bir süredir boştaydı. Geçen sezon Ünal Karaman ile harika bir çıkış yakalayıp bu güzel gidişatta Ünal Karaman’ın görevine son veren bordo mavili ekip Trabzonspor, yoluna Hüseyin Cimşir ile devam etmişti. Son haftalarda şampiyonluğu Başakşehir’e kaptıran Trabzonspor’da yollar Hüseyin Cimşir ile ayrılmıştı. Daha sonra Süperbetin teknik direktörlük koltuğuna Hüseyin Cimşir’in yardımcısı Newton’u getirmişti. Şimdi ise onunla da yollar ayrıldı ve Karadeniz fırtınası yeni teknik direktör arayışında. Burada ilk aday isim Abdullah Avcı.

Abdullah Avcı’ya Teklif Yapıldı

Sportoto Süper Lig’de geçtiğimiz sezonu 2. Olarak tamamlayan ve şampiyonluğu son haftalarda Başakşehir’e kaptıran Trabzonspor, ardından Hüseyin Cimşir ile yollarını ayırmıştı. Camiada çokça soruya neden olan Newton yeni teknik direktör olmuştu. Ardından lige yapılan kötü başlangıç, daha sonra Fenerbahçe yenilgisi ve diğer kötü sonuçlar onun görevinden olmasına neden olmuştu. Denizlispor karşısına hocasız çıkan Trabzonspor şimdi yeni bir hoca arayışında ve tecrübeli teknik adam Abdullah Avcı ile görüşmeler başladı. Ona resmi bir teklif yapıldı. Bu teklif dolaylı yoldan da olsa Süperbetin giriş yapan Beşiktaş’ı da ilgilendiriyor çünkü hala Abdullah Avcı’ya belli ödeme yapıyorlar.

Beşiktaş İçin Çifte Fırsat

Beşiktaş’taki kötü gidişatın ardından camiada Sergen Yalçın sesleri yükselmiş ve yönetim taraftarların sesini dinleyerek göreve Sergen Yalçın’ı getirerek Abdullah Avcı’nın görevine son vermişti. Bu noktadan sonra Beşiktaş tecrübeli teknik adam Abdullah Avcı’ya ödeme yapmaya devam ediyordu. Şimdi ise Trabzonspor’un Abdullah Avcı’ya olan ilgisi sayesinde eğer bu transfer gerçekleşirse siyah beyazlı takım ciddi bir yükten kurtulmuş olacak. Ayrıca oradan gelecek parayı da devre arası transferlerine harcayabilecek. Trabzonspor ise Süperbetin Twitter hesabından Abdullah Avcı ile anlaşıldığını duyurdu. Henüz resmi imzalar atılmasa da ilerleyen günlerde anlaşma imzalanacağı düşünülüyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek