Reklamlar
Yerel 2017-10-07 19:03:38 Karakaya

Agromec 60. Yıl Özel Basın Plaketi Samsun Haber Org Sitesine

Samsun'da Yurtiçi ve Yurtdışında sürdürdüğü hizmet istikrarıyla faaliyet gösteren Agromec, Kuruluşunun 60. Yıl Özel Basın Plaketini Samsunhaber.org'nin İmtiyaz Sahibi Cevher Eğribel'e teslim etti.

Samsun'u yurt içi ve yurt dışında temsil eden ve geçtiğimiz günlerde 60. yılını kutlayan Kemal Zirai Alet İş Mak. San. İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti  Yönetim Kurulu Başkanı Kerem ÖZAL ve Genel Müdür Salih ÖZAL markaları olan AGROMEC ile Samsun'dan dünyaya açılan yeni bir ticaret ve istihdam kapısı oldu.

Samsun'dan Doğan Dünya Markası AGROMEC 60 Yaşında

Samsun'dan doğan ve Dünya'ya açılan marka olan Agromec'in Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Özal ve Genel Müdür Salih Özal, geçtiğiniz günlerde Agromec firmasının Samsun'da 60. yılını kutladılar. 

Yerel Haber Kuruluşlarına Agromec 60. Yıl Özel Basın Plaketi

Sektörde 60 yılını geride bırakan Agromec, Samsun'da yerel internet haber gazeteciliği yapan ve çalışmalarından dolayı takdir toplayan Samsuhaber.org ailesi adına, Agromec 60. Yıl Özel Basn Plaketini  İmtiyaz sahibi Cevher Eğribel'e teslim etti.

Agromec Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Özal, "Agromec Ailesi olarak gerçekleştirdiğimiz tüm etkinliklerde, daima yanımızda olan yerel basın kuruluşlarına teşekkür ederiz.Samsunhaber.org ailesi adına değerli dostumuz Cevher Eğribel'e plaketini teslim ettik. Firmamızın yapmış olduğu etkinliklerde bize destek olan Samsun'un değerli diğer yerel basın kuruluşlarına, Agromec 60. Yıl Özel Basn Plaketini teslim edeceğiz" dedi.

Agromec Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Özal ve Agromec Genel Müdürü Salih Özal eşliğinde, Agromec 60. Yıl Özel Basın Plaketini Samsunhaber.org ailesi adına Cevher Eğribel teslim aldı. 

Cevher Eğribel plaket teslimi sonrasında yaptığı açıklamada, " Agromec firmasına yaptığımız ziyaret sonrasında gerçekleşen plaket töreni bizi onurlandırdı. Yerel basına ve samsun haber gazetesine verdikleri desteklerden dolayı Agromec Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Kerem Özal, Agromec Genel Müdürü Salih Özal'a ve tüm Agromec çalışanlarına teşekkür ediyorum. Agromec'in başarı hikayesinde verdiğimiz destekten dolayı Agromec ailesinde anılmak bize verilebilecek en güzel hediyedir" dedi.

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek