Reklamlar
Gündem 2020-10-20 11:56:03 Tufan

Aktüel Ürünler Katalog Sitesi aktuelbrosurleri.com

Bim, A101, Şok, Hakmar ve Migros gibi market zincirlerinin yaptıkları kampanyaları takip etmenin en kolay yolu aktüel indirim kataloglarına bakmaktır. Aktüel ürünlerde beyaz eşyadan kırtasiye malzemelerine kadar aradığınız pek çok ürünü bulabilirsiniz.

 

 

Güncel Aktüel Ürünler

Marketlerin güncel indirimli ürünlerine aktuelbrosurleri.com sitesinden ulaşabilirsiniz. Şok’un, Bim’in Migros’un, A101’in ya da Hakmar’ın yaptığı indirim günlerini ya da haftalarını aktüel broşürlerden öğrenebilirsiniz. İhtiyacınız olan ancak fiyatı yüksek olan bir ürün indirime girdiğinde, ne kadar süre boyunca fiyatının düşeceğini ve hangi fiyattan satılacağını aktüelbrosurleri.com sitesine girerek öğrenebilirsiniz.

Marketler dönem dönem kişilerin alım güçlerini artırmak amacıyla aktüel ürünleri broşürlerde yayınlayarak müşterilerine ulaşırlar. Bu sayede hem az satılan ürünleri uygun fiyatlarla pazarlayarak satış hacimlerini artırırlar hem de müşterinin ihtiyacı olduğu ürünü ekonomik bir şekilde almasını sağlarlar.

BİM Aktüel

Günlük ya da haftalık olarak hazırlanan katalogları ücretsiz olarak incelemek için aktuelbrosurleri.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bim aktüel ürünlerinde manav reyonundan et reyonuna, deterjan bölümünden elektronik eşya bölümüne kadar dönemsel kampanyalar yapılmaktadır. Başka marketlerde ya da mağazalarda çok yüksek fiyatlara alacağınız ürünleri Bim aktüel kataloğuna bakarak çok daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Bim’e her Salı ve Cuma yeni ürünler gelmekte Bim aktüel kataloğu ise her Salı ve Cuma günü güncellenmektedir. Sitede hem güncel indirim broşürlerini hem de geçmiş dönemlerin indirim kataloglarına ulaşabilirsiniz.

Markete Gitmeden İndirimli Ürünleri Görebilme

Çevrenizde pek çok market var ancak bu marketleri tek tek dolaşıp hangi ürün indirime girmiş diye bakmak hem zamanınızı alır hem de sizi çok yorar. Oysa aktuelbrosurleri.com’a tıklayarak saniyeler içinde merak ettiğiniz aktüel kataloğuna ulaşabilirsiniz.

A101 Aktüel

A101 aktüel ürünlerinde haftalık indirimleri görebilir, ilgilendiğiniz şeyler A101’de ise vakit kaybetmeden ve tükenmeden o ürünü satın alabilirsiniz. A101 aktüel ürünleri “Aldın Aldın”, “Haftanın Yıldızları” ya da “Çok Al Az Öde” kampanyalarında yayınlanır. “Aldın Aldın” kataloğunda günlere özel indirimler yapılır. Bu günler Cumartesi ve Perşembe şeklindedir. Bir günlük kampanyaya dahil edilen ürünler ertesi gün eski fiyatından satışa sunulur. “Haftanın Yıldızları” kataloğu ise bir haftalık indirimleri kapsar. İndirim günü Cumartesi başlar, takip eden haftanın Cuma günü son bulur.

Hakmar Aktüel

Bazen almak istediğiniz ürün Hakmar’da indirime girmiş olabilir. Bu durumda yine aktuelbrosürleri.com sitesini ziyaret ederek Hakmar ekspres kataloğuna bakabilirsiniz. Aradığınız ya da ihtiyaç duyduğunuz her ne olursa olsun Aktüel Broşürleri size yardımcı olacaktır. Hakmar Ekspres hem hafta içi hem de hafta sonu pek çok üründe yüzde 50’ye varan indirimler yapmaktadır. Hakmar ekspres fırsat kataloğu haftalık olarak yayınlandığı gibi Salı ve Perşembe günlerine özel broşürler de çıkmaktadır. Tüm indirimleri ve kampanyaları aktuelbrosurleri.com sitesinden günün her saatinde takip edebilirsiniz.

7/24 Katalog Görüntüleme

Tüm Türkiye’ye yayılan ve binlerce müşterisi olan marketler, hizmetlerini tanıtabilmek için gerek internetten gerekse basılı medya aracılığıyla broşürler yayınlamaktadır. Kapı önlerine bırakılan broşürler ya da internette yayınlanan kataloglar sayesinde kişiler kampanyalardan haberdar olabilir ve ihtiyaç duydukları malzemeleri uygun fiyatlara satın alabilirler. Günün her saati aktuelbrosurleri.com sitesini ziyaret ederek indirim kataloglarını inceleyebilir ve marketlerin yaptığı kampanyaları görebilirsiniz.

Şok Aktüel

Şok marketlerde “Haftanın Fırsatları” ve “Hafta Sonu Fırsatları” şeklinde her hafta indirim günleri yapılmaktadır. Haftada 2 kez yayınlanan kataloglarına Aktüel Broşürleri’nden bakabilirsiniz. Şok marketlerde yapılan 10 TL üzerine, 25 TL üzerine ya da 50 TL üzerine alınabilen indirimli ürünlere de aynı şekilde Aktüel Broşürleri’nden öğrenebilirsiniz.

Migros Aktüel

Migros aktüel ürünleri Migroskop aracılığıyla insanlara ulaştırılmaktadır. Migro kataloğunu Aktüel Broşürleri’nden dilediğiniz an görüntüleyebilirsiniz. Money indirimli kampanyaları ya da çoklu indirim kampanyalarını Migros aktüelden takip edebilirsiniz.

Sonuç olarak manav, kasap, şarküteri, içecek, temizlik, kozmetik, oyuncak, beyaz eşya, mutfak gereçleri ya da elektronik gibi evinizin her türlü ihtiyacını uygun fiyatlara satın almak için aktuelbrosurleri.com sitesine girebilir ve fiyatı düşen ürünleri daha ucuza alarak ev ekonominize katkıda bulunabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek