Reklamlar
Hayat 2018-01-23 19:57:47 Karakaya

Arkadaslik Sitesinde Yeni Bir isim Sevince.com

Her gün milyonlarca insan birbirinin yanından geçip gidiyor. Her gün milyarlarca insan birbiriyle iletişime geçiyor. Fakat her zaman aranılan dost, sevgili, iş arkadaşını bulmak o kadar da kolay değil. Tam olarak bu noktada devreye arkadaşlık uygulamaları ya da arkadaşlık siteleri giriyor. Arkadaşlık uygulamaları sayesinde insanlar karşılaştıkları ya da karşılaşmadıkları insanlarla iletişime geçerek hayatlarının kesişmesini sağlayabiliyor.

 

Tanışma siteleri ilk kez açıldığında birçok insanın aklında güvenlik şüphesi vardı ve aklı olarak bu sohbet siteleri rağbet görmedi. Birkaç ayın sonunda binlerce kullanıcıya ev sahipliği yapan bu platformlar, akıllı telefon kullanımının yaygınlaşması sayesinde kendilerine cep telefonu uygulaması olarak yer edindi ve kullanıcıların vazgeçilmezleri arasına girdiler. Bunlardan en önemli ve yeni olduğu halde çok üyeye sahip olanlar arasında http://sevince.com/ göze çarpıyor.

 

Sevince, kullanıcı dostu ara yüzü ve güvenli altyapısı sayesinde kısa sürede binlerce kullanıcıya ulaştı ve her geçen gün yenilenmeye, gelişmeye devam ediyor.  Arkadaş bulma uygulaması olan Sevince ile bulunduğunuz konumdan çevrenizde kim var, nelerden hoşlanıyorlar görebiliyor ve bu insanlarla karşılıklı etkileşime girerek arkadaşlık kurabiliyorsunuz. Çok yakın zamanda Sevince ile kurulan arkadaşlıkların güzel hikâyelere forumlarda, sözlüklerde rastlamamız mümkün.

 

Sevince, deneyimli bir ekip tarafından yazılmış güçlü bir arka plana sahip. Böylece uygulamanın kullanımı deneyimli bir ekibin dokunuşuyla daha basit bir hal alıyor. Size uygun olduğunu düşündüğü kişileri gösteren uygulama, kişinin fotoğrafını sağa, sola çekerek ilgilendiğinizi ya da ilgilenmediğinizi göstermeniz üzerinden işliyor. Eğer karşılıklı bir etkileşim olursa, karşınızdaki kişiyle iletişime geçebiliyorsunuz.

 

Arkadaşlık uygulamaları ve tanışma siteleri cep telefonu üzerinden oldukça pratik bir hale geldi. Artık bilgisayar başında zaman geçirmek gerekmiyor. Özellikle kullanımı kolay, güvenilir ve memnuniyet odaklı çalışma yürüten Sevince, arkadaşlık uygulamaları, sohbet siteleri ve tanışma sitelerine yeni bir bakış açısı getiriyor. Belirlediğiniz mesafeler arasında yeni arkadaşlıklar kurabilirken aynı zamanda görüp konuşamadığınız kişileri de mesafe belirleyici özellik sayesinde bulma şansınız bulunuyor.

 

Reddedilme korkusu yaşamadan, çekinmeden iletişime geçmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. “Hayat Sevince güzel.” Yeni ve keyifli arkadaşlıklar için Sevince uygulamasına göz atmanızı tavsiye ederiz.

 

Site: https://sevince.com/

Uygulama: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sevinceapp

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek