Reklamlar
Magazin 2020-04-22 00:59:16 Karakaya

Arzum Onan: Evliliğimizde büyük hırslar olmadı

Heykeltıraş olarak kariyerine devam eden Arzum Onan, Madame Figaro dergisinin bahar sayısına konuk oldu. Onan, en büyük arzusunu anlattı: “Büyük meydanlarda yaptığım heykelleri görmek.”

Uzun yıllar modellik ve oyunculuk yapan Arzum Onan, kariyerine heykeltıraş olarak devam ediyor. “Bugün modellik ve oyunculuk geçmişimin dışında, birileri tarafından sadece heykeltıraş Arzum Onan olarak anılmanın mutluluğunu yaşıyorum” diyen Onan, geçtiğimiz yılki ikinci kişisel sergisi “Kadın”ı 20 bin kişinin ziyaret ettiğini belirtti.

'En büyük arzum büyük meydanlarda heykellerimi görmek'

Şimdinin heykeltıraşı eski model, insanların sergilerini gezip heykeller üzerine kendisiyle konuşmasının ise güzel bir duygu olduğunu söyledi ve ekledi:

“En büyük arzum büyük meydanlarda heykellerimi görmek... İlk sergim için eserleri benim yapmadığıma dair söylentiler işittim. O zaman çok üzülmüştüm. Çok emek veriyorum bu işe.”

'Hayatı, herhangi bir hırsla takas etmedik'

23 yıldır oyuncu Mehmet Aslantuğ ile evli olan ve 19 yaşında Can adında bir oğlu olan Onan, hakkında bilinmeyenleri de anlattı:

Mehmet ile ben, evimiz ve o evin içine sığdırdığımız hayatı, herhangi bir hırsla takas etmedik.

'Evliliğin arkasında gayret ve çabanın olması gerek'

 

Büyük hırslarımız olmadı. Evliliğin arkasında gayret ve çabanın olması gerek. Günümüzde her şeyi çok çabuk tüketiyoruz ve mutsuzuz. Göz önünde olan evliliklerde durum elbette daha zor. İkimiz işimizin yaşam ritmimizi etkilemesine izin vermedik.
FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek