Reklamlar
Spor 2022-08-30 10:22:41 Karakaya

Avrupa'nın en büyük kripto borsası WhiteBIT ve Türkfutbol kulübü "Trabzonspor" ortaklaşa blok zincirinipopüler hale getirecek

 

 

 

Avrupa'nın en büyük kripto borsası WhiteBIT, profesyonel Türkfutbol kulübü Trabzonspor'un genel sponsoru oldu. Bu, WhiteBIT ekibinin sürekli olarak takip ettiği blok zinciriteknolojisinin popülerleşmesi ve küresel uygulamasına gidenyolda bir başka adımdır.

 

WhiteBIT ile "Trabzonspor" arasındaki anlaşma, 2024-2025 futbol sezonunun sonuna kadar üç yıl süreyle geçerli olacak. Sözleşme, Türk futbol kulübünün 55. kuruluş yıldönümükutlamalarının arifesinde yürürlüğe girdi.

 

“Ukrayna'nın Kharkiv kentinden doğan WhiteBIT şirketi, Türkiye de dahil olmak üzere dünya çapında işlerini güvenlebüyütüyor ve ofisler açıyor. Şu anda WhiteBIT, yalnızca Türk"Trabzonspor" ile değil, aynı zamanda ülkenin devlet, bankacılık sektörü ve telekomünikasyon şirketleriyle de karşılıklıyarar sağlayan bir ortaklık kuruyor. Spor endüstrisindekiişbirliğinin ekibimize ek ilham kaynakları sağladığını belirtmekisterim. Sonuçta, futbol her zaman gelişme ve yeni başarılar, irade ve özgüven için çabalıyor.

Aynı şey, kendisini yüksek teknolojili ve sınırsız blockchaindünyasına kaptıran bir kişi için de söylenebilir. Bu nedenleWhiteBIT ve Trabzonspor, blockchain teknolojisini ve futbolubirlikte tanıtacak!" - WhiteBIT CEO'su Volodymyr Nosov dedi.

   

Sözleşme çerçevesinde WhiteBIT ve Trabzonspor birçok yöndeişbirliği yapacak. Özellikle WhiteBIT logosunun Trabzonsporlufutbolcuların tişörtlerine yerleştirilmesi planlanıyor. Kriptoborsası, Türkiye Süper Ligi, Türkiye Kupası, Türkiye SüperKupası ve Avrupa müsabakaları dahil olmak üzere tüm ulusalfutbol maçlarında tanıtılacak.

Ayrıca WhiteBIT, "Trabzonspor" maçlarında ve kulüpfutbolcularının antrenmanlarında yer alacak pazarlama vereklam faaliyetlerinin bir parçası olacak. Ek olarak, ortaklartarafından sosyal ağlarda ortak dijital aktivite planlandı.

 

WhiteBIT'in blok zincirini popülerleştirme çabasıyla, bulunduğutüm ülkelerdeki spor topluluğuyla yakın ilişkiler kurduğunuhatırlatmak isteriz. Bu nedenle, Avrupa'nın en büyük kriptoborsası, İspanya'nın en başarılı futbol kulübü ve ilk 5 şampiyonluğu olan efsanevi Barselona ile bir ortaklık veişbirliği görüşmeleri yapıyor. Şu anda, bu müzakereler son aşamadadır.

 

Referans: WhiteBIT, Avrupa'nın en büyük kripto para borsasıdır. Tüm KYC ve AML gereksinimlerini karşılar. Hacken'ın bağımsız denetimine göre dünyanın en iyi 2 güvenilirborsası arasındadır ve AAA notuna sahiptir. WhiteBIT ekibi500'den fazla üyeyi bir araya getiriyor.

 

"Trabzonspor", Trabzon şehrinden profesyonel bir Türk futbolkulübüdür. 2 Ağustos 1967'de kuruldu. Şu anda Türkiye SüperLigi'nde oynuyor. Türkiye Süper Ligi'nin birden fazla ödülsahibi, Türkiye Kupası ve Süper Kupa şampiyonudur.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek