Reklamlar
Gündem 2017-06-19 16:07:24 Karakaya

Avrupa ve Türkiye'de Kupalar Altınordu'lu Gençlerin

Altınordu alt yaş kategoride futbol kupalarını kazandı. Avrupa ve Türkiye'de üç kupayı kazanan Altınordu'nun genç futbolcuları 10 yaş kategorisinde ki en büyük turnuvada penaltılar ile galip gelmeyi başardı. Minik futbolcular turnuvada dev kulüplerin alt yapı takımlarını geçmeyi başardı.

AVRUPA VE TÜRKİYE TURNUVALARINDA 3 KUPA KALDIRDILAR

Altınordu, altyaş gruplarında hafta sonunda hem Avrupa'da hem de Türkiye'de oynadığı maçlar sonunda 3 kupa kazandı.

PENALTILARLA 6-5 GALİP GELDİLER KUPAYI KAZANDILAR

U10 takımı, Avusturya'da düzenlenen dünyanın 10 yaş kategorisindeki en büyük turnuvası Champions Trophy'de sıralama turu serisi sonunda Rapid Vien'i penaltılarla 6-5 yenerek Liesing Kupası'nı kazandı. Minik futbolcular Inter, Atletico Madrid ve Kopenhag gibi dev kulüpleri geride bıraktı. U10'lar, turnuvyı ziyaret eden eski Hollandalı ünlü futbolcu Patrick Kluivert ile tanışma fırsatı buldu.

ALTINORDU'LU GENÇ FUTBOLCULAR KEVİN KURANYİ İLE TANIŞTI

U12 takımı, Almanya-Metzingen'de düzenlenen Sports View Cup'ta yine penaltılara kalan finalde Augsburg'a penaltılarla 4-2 yenilerek ikincilik kupasının sahibi oldu. Altınordulu çocuklar, burada Alman ftubolunun önemli isimlerinden Kevin Kuranyi ile tanıştı.

2. KADEMEDE ALTAY, BOLUSPOR VE DENİZLİSPOR İLE MAÇ YAPACAKLAR

U13'ler ise Türkiye Şampiyonası 1. Kademe finalinde karşılaştığı Çiğli Belediyespor'u 2-0 yenerek grup şampiyonu oldu ve 21-24 Haziran'da Kütahya'da yapılacak 2. Kademe'de Altay, Denizlispor ve Boluspor ile eşleşti.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek