Reklamlar
Gündem 2019-06-28 15:09:13 Karakaya

Aylık Her Şeyin Ücrete Dahil Olduğu Hazır Ofisler

Son dönemlerde oldukça popüler hale gelen ve birçok açıdan avantaj sağlayan hazır ofis, artık şirketlerin vazgeçilmezleri arasına girmiş durumda. Özellikle hiçbir idari işlemle uğraşmaya gerek olmadan kiralama süresi boyunca sağlıklı bir çalışma ortamı elde edilebilmektedir.

 

 Ofis içerisinde yer alan tüm etmenler hazır olarak sunulmakta; daha sonra meydana gelebilecek farklı ofis hizmetleri konusunda uzman bir kadro destek vermektedir. Üstelik bütün bu çalışmalar aylık ücrete dahil şekilde sağlanıyor. Bu da size sadece bilgisayarınız ve çalışanlarınızla gelerek hemen işinizi yürütme imkanı tanımaktadır.

 

 Ekstra Ücret Olmadan Lüks Hazır Ofis Alanları

 

 Sadece aylık olarak değişik paketler doğrultusunda hizmet bedeli ödemek suretiyle, hazır ofis alanlarını güvenli şekilde kullanabilirsiniz. Stopaj, yüksek maliyetli kiralar ve emlakçı komisyonu gibi hiçbir etmen bulunmamaktadır. Ayrıca elektrikli ve internet altyapısı, mutfak araç gereçleri, merkezi ısıtma sistemi klima, güvenli kablolu yayın ve faks gibi daha birçok etmen ücrete dahil şekilde sunulmaktadır. Yani ekstra herhangi bir başka ücret ödemeye gerek olmadan; farklı özelliklere sahip hazır ofislerden güvenli şekilde faydalanabilirsiniz.

 

 Hiçbir Ekstra Ücret Bulunmuyor

 

 Profesyonel bir anlayışla sunulan hazır ofis alanları, sadece aylık bedel üzerinden çok uygun paketler doğrultusunda sizlere sunulmaktadır. Bu konuda ekstra hiçbir ücret yer almıyor.

 - Ofis hizmet bedeli dışında sabit herhangi bir ücret yoktur.

 - Alt yapı maliyeti, boya ve badana gibi çalışmalar maliyetleri bulunmuyor.

 - İnternet ödemesi, doğalgaz, elektrik ve su gibi faturalar yok.

 - Güvenlik, temizlik ve sigorta gibi ödemeler ücrete dahildir.

 - Kahve, çay ve su gibi giderler için ekstra ücret ödenmez.

 Tüm bu etmenler ile birlikte ayrıca sürpriz hiçbir ekstra ödeme bulunmamaktadır. Tek yapmanız gereken ofis hizmet bedelini ödemek ve güvenli şekilde kiraladığınız süre boyunca hazır ofis alanlarını rahatlıkla kullanmaktır.

 

 İşlerinizi Sağlıkla Yürütün

 

 Kontrollerin devamlı şekilde gerçekleştirildiği hazır ofisler sayesinde, herhangi bir sürpriz problem ile karşı karşıya kalmışsınız. Ayrıca yaşanabilecek durumlar karşısında profesyonel kadro anında olaya müdahale etmekte ve düzeltmektedir. Yani siz aklınızı ve dikkatinizi sadece şirketiniz için gerekli olan faydalar adına odaklayabilirsiniz. Düşünmeniz gereken ayrıca tek şey aylık olarak vereceğiniz hizmet bedelidir. Bunun dışında hiçbir ekstra durum yoktur.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek