Reklamlar
Kadın 2020-11-28 20:34:34 Karakaya

Baget Pırlanta Nereden Alınır?

 

Bir baget pırlanta ince, uzun, dikdörtgen şekilli bir elmastır. Bagetler neredeyse kare şeklinde olabilir ancak daha yaygın olarak uzun ve incedir. Genellikle 5:1 uzunluğunda ve genişliğindedir. Pırlanta bagetler, mükemmel bir dikdörtgende düz kenarlara veya köşeli konik kenarlara sahip olabilir. Genellikle küçüktürler ve bu nedenle genellikle nişan yüzükleri veya sonsuzluk yüzükleri veya alyanslar için yan taşlar olarak kullanılırlar. Hemen hemen tüm baget yüzükler, kademeli kesimler olsa da hibrit parlak kesim bagetleri elde etmek mümkündür. Bunların daha fazla yönü var ve sonuç olarak, bu konik parlak baget üç taşlı yüzükten görebileceğiniz gibi çok daha göz kamaştırıcı bir parlaklığa sahipler.

Her Zaman Geçerli Olan Bakım Garantisi

Pırlanta bagetler, diğer elmas kesimlerinden daha savunmasızdır ve daha hafiftir. Çoğu zaman uzun ve düzdürler, daha fazla yüzey alanı açığa çıkarlar. Kare köşeler de onları hasara karşı savunmasız bırakır. Bu nedenle, bagetler genellikle kanal ayarlarında ayarlanır. Daha iyi korunabilecekleri metal haline getirilir. Pırlanta baget kolye ve daha fazlası için markamız, düzenli aralıklar ile bakım garantisi vermektedir. Bu sayede üyelerimiz, her zaman yeni ve popüler bir şekilde pırlantalarını bakmaya devam edebilir. Markamızda satılan bütün ürünler, global anlamda sertifikalara sahip olduğu için üst düzey bir hizmet almanız da garanti edilmektedir. Bu da, markamızın tüketici odaklı bir yaklaşıma sahip olduğunu kanıtlamaktadır.

Pırlanta Baget Çeşitlerimiz

Lal markası olarak, pırlanta sektörünün her aşamasında kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Son yılların popüler pırlanta tasarımlardan olan baget modelleri de bütün özellikleri ile size verilmektedir. Bu seçenekleri incelemek için 7/24 açık olan sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Günlük yaşantısında şıklığı sağlamak isteyen kadınlar, pırlanta baget küpe modellerimize gidebilir. Bu modellerin tamamı, sade ve şık çizgiler içermektedir. Parmaklarında klasik yüzük modellerini taşımaktan sıkılan kadınlar ise sitemizde yer alan pırlanta baget yüzük seçeneklerini inceleyebilir. Yapılan bütün satın alma işlemleri için markamız, garanti belgesi vermektedir. Üst düzey bir sisteme sahip olduğumuz için en kısa sürede ürüne ulaşmanız da sağlanmaktadır.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek