Reklamlar
Spor 2016-12-30 10:33:58 Karakaya

Beşiktaş Torres Transferi

Ara transfer'de hız kesmeyen Beşiktaş önünde bulunan maçlara hazırlık yapıyor. Türkiye Kupası, UEFA Avrupa Ligi ve Süper Lig'de mücadele veren Beşiktaş yoğun tempoda maçlara çıkacak.

 

2016 yılını başarılı bir şekilde tamamlayan Kara Kartal ara transfer'de eksiklikleri gidermeye çalışıyor. Yaşanılan sakatlıklar nedeniyle Şenol Güneş yönetimi kadroya takviye yapılması istedi. Gol yolların da etkili olacak futbolculara yönelen Beşiktaş A.Madrid formasıyla fazla şans bulamayan İspanyol futbolcuya yöneldi.

Kamerunlu futbolcu Aboubakar'ın son haftalarda performansı ve gol grafiği umut vermezken Beşiktaş gol yollarında etkili olacak futbolcu arayışına girdi. Attığı üç gol ile sezonun ilk devresini kapatan Aboubakar geri plana çekilerek yeni bir golcü arayışı yapıldı.

İspanya'da golcü arayışına giren Beşiktaş yönetimi A.Madrid takımında fazla forma şansı bulamayan Torres ile masaya oturduğu golcü futbolcuyla prensipte anlaşıldığı öne sürüldü. Torres transfer gelişmeleri ilerleyen günlerde netlik kazanacağı ifade ediliyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek