Reklamlar
Magazin 2017-05-23 11:42:50 Karakaya

Beyonce Baby Shower Kutlaması Yaptı

Yeni bir bebek beklediğini MTV ödüllerinde açıklamasıyla herkesi mutlu eden Beyonce Baby Shower partisinde karnı burnunda herkesin karşısına çıktı. Doğumuna az bir süre kala Beyonce yeni bebeğini kucağına alacak günü bekliyor.

 

Karnı oldukça büyük olan Beyonce ikiz bebeklerini kucağıan almak için gün sayıyor. Baby Showe partisi gerçekleştiren Beyonce, ailelerin katıldığı partide bikini giydi karnı açıkta ikizlerini büyük karnıyla herkese gösterdi.

Bir kızları olan Jay Z ile Beyonce ikiz bebeklerini kucaklarına almak için gün sayıyor. Mutlu çift doğum öncesi yakın tanıdıklarına verdiği partide bir araya geldi. Kızları Blue Ivy 5. yaş günü yakın zamanda kutlarken kardeşleriyle aynı ay içinde doğum günü kutlaması yapacak.

Eğlenceli bir Baby Shower partisi gerçekleştiren Beyonce tüm yakınlarıyla birlikte farklı bir gelenek ile kutlama yaptı. Bir kabile eğlencesini andıran baby shower partisinde Beyonce ikiz bebeklerine çok iyi baktı. Karnı burnunda güzel şarkıcı ikiz bebeklerini kucağına almak için gün sayıyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek