Reklamlar
Gündem 2020-10-21 14:48:07 Tufan

Bitcoin Alım Satım İşlemlerinde Detaylı Grafiklerden Faydalanın

Değerini her geçen gün katlamaya devam eden bitcoin, ülkemizde çeşitli borsalar tarafından alımı ve satımı yapılabilen dijital bir para birimidir.

 

Piyasada farklı türdeki coinler de yer almaktadır. Alt coin olarak tanımlanan bu para birimlerine yatırım yaparak para kazanabilmek mümkündür. Gelir elde edebilmede yatırımcıların alacağı pozisyon ve izleyeceği strateji önem kazanacaktır. Ayrıca alım satım işlemlerinin hızlı bir şekilde gerçekleşmesi, takaslarda komisyon ücretlerinin yüksek olmaması gibi faktörler değerlendirmeye alınmalıdır. Bu doğrultuda kullanıcılarına en güvenilir hizmeti sunan Cointral, yatırımcılarının coin piyasasında yüksek konforu yakalayabilmesine olanak sağlıyor.

Ücretsiz Üyelik ve Hızlı Yatırım

Cointral borsasında üyelik işlemleri tamamen ücretsiz. Borsanın web sitesinde bulunan kayıt sistemi kullanılarak kısa sürede üye olunabiliyor. Güvenlik standartları gereği çift taraflı onay sistemi kullanılıyor. Üye olduktan sonra bitcoin giriş seçeneğinden yararlanabilmek için TL ile yatırım yapılabiliyor. Bu yatırımı havale/eft aracılığıyla gerçekleştirmek mümkün. Kullanıcılar arzu ederse kredi kartları ile hızlı bir şekilde btc satın alabilmektedir.

Markette 200’den Fazla Coin Seçeneği

Ülkemizde hizmet sağlayan çoğu kripto para borsasında alt coin yelpazesi geniş tutulmuyor. Bu yüzden yatırıcımlar belirli coinlere yatırım yapmak zorunda bırakılıyor. Cointral borsasında böyle bir durum söz konusu değil. BTC, ETH ve USDT kullanılarak 200’den fazla alt coin hızlı bir şekilde alınabiliyor. Alınan kripto paranın markette satılabilmesi yine hızlı işlemlerle gerçekleşiyor.

Yatırım Yapmayı Kolaylaştıran Detaylı Grafikler

Hangi kripto paraya yatırım yapılması gerektiği zorlayıcı bir konu olabilir. Yatırımda bulunmadan önce gerekli analizlerin yapılması gerekir. Bu analizleri yaparken genelde grafiklerden yararlanılır. Cointral’in sağladığı grafikler ise doğru yatırımın önünü açıyor. TradingView altyapısını kullanan platform, grafiklerde özelleştirme yapılabilmesine olanak sağlıyor. İstenen parametreyi seçerek kripto paraların değişim oranlarını tespit edebilmek mümkün. Zaman aralıkları kişiye özel ayarlanabiliyor. İlgili kripto paranın dakikalık, saatlik, günlük, aylık ve yıllık periyotlarda nasıl bir değişim geçirdiği analiz edilebiliyor.

Platformun sağladığı bu avantajları değerlendirerek bitcoin al işlemlerini başlatabilir, dijital para borsasındaki yatırımlarınızı kontrol altına alabilirsiniz.

 

 

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek