Reklamlar

Bitkisel Kürlerle Zayıflama 

 

Vücudunuz için faydalı olan her zaman ideal kilonuzda kalmanızdır. Omurga sağlığı, kalp hastalıkları ve damar hastalıklarının önüne vücudunuzdaki yağ oranını dengeleyerek geçebilirsiniz. Bitkisel kürlerle zayıflama imkanını evinizde çok doğal malzemelerle hazırlayabilir, düzenli tüketiminizde de vücudunuzdaki ödemleri atmanızı sağlayarak 1 ay içerisinde 3 kilo verme şansı elde edebilirsiniz. 

Bitkisel Yağ Yakma Kürü- Ananas Çayı 

Ananas birçok vitamini ve minerali içinde barındıran doğal ve etkili zayıflama kürleri arasında yer almaktadır. Bitkisel kürlerle zayıflama için metabolizmayı hızlandırarak, midenizin küçülmesinde de etkili olacaktır. Sağlıklı bir tüketim için sabah ve akşam olmak üzere kahvaltı ve yemeklerden 1 saat önce bir bardak içmeniz tavsiye edilir. 

  • Ananas kabuklarını ve ananasın içi kare kare doğrayın. 
  • Ocakta hafif ılık suyun içine ceviz kabuğuyla birlikte atın. 
  • 15 dakika ‘’Kaynamadan’’ stabil bir ısıda kalmasını sağlayın. 
  • Ilık olarak yemeklerden ve kahvaltıdan önce tüketin. 

Vücudunuzdaki ödemi atmanızı sağlayacak faydalı bir kür olarak, beslenme programınıza uygun bir şekilde tüketirseniz faydasını kısa sürede görebileceksiniz. 

Bitkisel Ödem Atma Kürü- Maydanoz, Limon Ve Ceviz 

Bitkisel zayıflama kürü olarak, birçok diyetisyenin tavsiye ettiği bu kür özellikle bölgesel yağlarınızı eritmeniz için 1 aylık bir sürede diyetinizle birlikte muhteşem bir sonuç ortaya çıkaracaktır. Maydanoz, limon ve ceviz kürü için 1 gece öncesinden hazırlık yapmanız gerekmektedir. 

  • 5 litre suyun içerisinde maydanoz saplarını, limon ve cevizi koyduktan sonra çubuk tarçın eklemelisiniz. 
  • İyice karıştırarak homojen bir dağılım elde edin. 
  • Ardından güneş almayan serin bir noktada ağzı kapalı bir şekilde bekletin. 
  • Sabah kahvaltıdan bir saat önce bir bardan için. 

Metabolizmayı hızlandırır ve vücudunuzun ödem atmasına yardımcı olur. Özellikle kadınlar için regli öncesi yapılması oldukça faydalı olacaktır. 

Kilo Yakma Kürü- Nar, Yulaf, Toz Tarçın Ve Yoğurt

Sabah kahvaltınızı nar, yulaf ezmesi ve toz tarçınlı yoğurtla yaparak, kilo verebilirsiniz. Bu kür için 4 çorba kaşığı yoğurt, 3 çorba kaşığı yulaf ezmesi, toz tarçın ve bir narın 4/1 oranında tanelerini koymalısınız. Açlığınızı bastırmak için gün içinde leblebi tüketerek, akşam yemeğine kadar vücudunuzun yağ yakmasını sağlayabilirsiniz. 

https://www.sagliktanbilgi.com/ 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek