Reklamlar
Gündem 2020-10-28 14:38:04 Karakaya

Botoks’la Yaşınızı Gizlemek Çok Kolay!

Botoks’la Yaşınızı Gizlemek Çok Kolay!

Kadından erkeğe, gençten yaşlıya yaş fark etmeksizin herkesin estetik kaygısı bulunmaktadır. Estetik görünmek, güzel görünmek ya da yaşlılığın getirmiş olduğu izleri ortadan kaldırmak. Eski teknolojiye nazaran günümüzde artık estetik ve botoks sanıldığı kadar zor ve pahalı bir işlem olmaktan çıkmıştır. Elazığ’da hizmet veren Dr. Dilara TURGUT sizlere en güvenli, sağlıklı ve uygun fiyatlı estetik hizmeti sunmaktadır. Yaptıracağınız işlemler öncesinde randevu alıp, muayene olmanız sonrasında verilen randevu günü işlemleriniz kısa süre içerisinde gerçekleştirilmektedir. 

Yaşlılığın Etkilerinden Kurtulmanın En Kolay Yolu: Botoks

Botoks estetik uygulamalardan sadece biridir. Yine estetik uygulamalar içerisinde en çok tercih edilen türdür. Botoks neredeyse hemen her bölgeye rahatlıkla uygulanmasından dolayı çokça tercih edilmektedir. Botoks uygulaması en fazla 30 dk kadar sürmekte ve uygulama sonrasında kişiler hemen hayatlarına geri dönebilmektedir. Diğer estetik uygulamalardan farklı olarak operasyon gerekmeksizin acısız bir uygulama olmaktadır. Botoks uygulanacak alana insülin iğneleri büyüklüğünde ince iğneler yardımı ile enjeksiyon yapılması durumudur. Etkisini yaklaşık olarak 3-5 gün aralığında görebileceğiniz botoks uygulaması yine yaklaşık olarak 5-6 ay civarında uygulama yaptırdığınız bölgede kalmaktadır. Sonrasında yenileme isteyen botoks uygulaması üst üste uygulama yapıldığında, yapılan bölgede daha uzun sürede kullanım sağlamaktadır. Botoks Elazığ konusunda Dr. Dilara TURGUT en güveneceğiniz adres olacaktır. 

Somurtkan Görünümden Mutlu Görünüme Uzanan Hikaye: Dudak Dolgusu

Kadınlarda da erkeklerde hangi yaşta olursa olsun özellikle yüz bölgesinin güzelliği her daim ön planda olmuştur. Hayatın olumsuz etkileri ve yaşlanmanın da etkisi ile yüzümüz en çok yaşlanmaya meyilli bölgemizdir. Ancak her ne kadar yüzümüzde uygulamalar gerçekleştirsek de yüzümüzü daha estetik ve daha güzel gösterecek olan şey dudaklarımızdır. Dudak dolgusu uygulaması her daim estetik kaygılar güdülerek uygulanmamaktadır. Bazı kişilerde oldukça sık rastlanan dudak sarkması ya da ince dudak gibi durumlarda dudak dolgusu neredeyse şart bir uygulamadır. Dudak Dolgusu Elazığ Dr. Dilara TURGUT tarafından sizlere en güvenilir ve en uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Dudak dolgusu işlemi öncesinde doktor muayenesinden geçmeniz gerekmekte ve dudak dolgusunun gerekip gerekmediği konusu araştırılmalıdır. Dudak dolgusunun kararlaştırılmasından sonra ise dolgu malzemeleri ince iğneler yardımı ile dudağa enjekte edilir. Yine acısız bir işlem olan dudak dolgusunda uygulama sonrasında devamlı dudakların nemlendirilmesi önemlidir. 

Jawline Dolgusu Elazığ

Jawline Dolgusu Elazığ Dr. Dilara TURGUT tarafından en başarılı şekilde uygulanan yöntemlerden biridir. Peki, jawline dolgu nedir? Jawline dolgu özellikle yuvarlak yüzlü kişilerin, gıdısını toplatmak isteyenlerin en çok başvurduğu yöntemlerden biridir. Jawline İngilizce kökenli bir kelime olup çenedeki sert çizgi anlamına gelmektedir. Jawline dolguda amaç çene ucundan başlayarak çene köşesine kadar devam eden çizgi üzerine uygulanan dolgu işlemi ile çenenin keskinleştirilmesini sağlamaktır. Jawline operasyonu yaklaşık 45dk kadar süren bir uygulama olup 1-2 gün içerisinde yapılan uygulamanın oturması beklenir. Burada 15 günlük dönem çok önemli olmakla birlikte uygulamanın oturması tamamı ile kişiseldir. 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek