Reklamlar
Dünya 2017-10-18 13:22:15 Karakaya

Bu nasıl anne! Çocuklarını fırında pişirdi!

ABD, korkunç bir annenin yarattığı dehşeti konuşuyor. Atlanta kentinde yaşayan Lamora Williams'ın 1 ve 2 yaşlarındaki iki çocuğunu evdeki fırına kapattığı ve fırını yaktığı açıklandı

ABD basınında yer alan habere göre 4 çocuk annesi Lamora Williams, korkunç bir cinayet işledi. Hakkında tutuklama emri çıkarılan Williams’ın 1 yaşındaki çocuğu Ja’Karter Williams ve 2 yaşındaki Ke’Younte Penn’i öldürdüğü iddia edildi.

Atlanta’nın yerel gazetelerinde yer alan habere göre ise Williams, çocukları korkunç bir şekilde öldürdü. Cinnet getirdiği tahmin edilen 24 yaşındaki Williams, çocuklarını evdeki fırına kapattığı ve canlı canlı pişirdi.
Bu nasıl anne! Çocuklarını fırında pişirdi!

Dehşete düşüren olayın ardından cani anne, hayatını kaybeden çocukların fotoğrafını babalarına gönderdi. Williams, çocukların babası Jameel Penn ile görüntülü görüşme yaptıktan sonra gördükleriyle şok olan adam polisi arayarak ihbar etti. Yaşananların ardından açıklama yapan acılı baba, “Çocuklarım benim her şeyimdi” dedi.

Çocukların ölüm sebebiyle ilgili resmi bir açıklamanın otopsinin ardından yapılacağı kaydedildi. Gözaltına alınan Williams, cinayet işlemediğini savurken ifadesinde, “Ben Cumartesi günü evde değildim. Eve geldiğimde çocukları ölü buldum” dedi.

Constitution Journal’a konuşan Williams’ın tanıdıkları, “Akli dengesi yerinde değil” yorumunu yaptı.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek