Reklamlar
Gündem 2017-03-07 14:37:26 Karakaya

Bylock Şüphelisi 13 Kişi Adliyeye Sevk Edildi

Denizli'de Şubat ayında yapılan FETÖ/PDY operasyonun da 27 kişiden 13 kişi adliyeye sevk edildi. Bylock şüphelileri arasında eski milletvekilinin eşi, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı da bulunuyor.

Denizli'deki FETÖ/PDY soruşturmasında polis tarafından gözaltına alınan aralarında Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı İ.Ö. ile eski milletvekili S.E.'nin doktor eşi H.E.'nün de bulunduğu 27 kişiden 13'ü adliyeye sevk edildi.

BYLOCK KULLANAN ŞÜPHELİLERE OPERASYON YAPILDI

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, geçen 24 Şubat'ta, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında, örgütün şifreli haberleşme sistemi olan Bylock'u kullandığı belirlenen kamuda çalışan sağlık sektörüne yönelik operasyon yaptı. Operasyonda eski MHP Milletvekili S.E.'nin doktor eşi H.E. ile Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı İ.Ö.'nün de aralarında bulunduğu 27 kişi gözaltına alındı. Terörle Mücadele Şubesi'nde ifadeleri tamamlanan 13 kişi, bugün geniş güvenlik önlemleri altında adliyeye sevk edildi. Adliyeye sevk edilen 13 kişi arasında eski milletvekili S.E.'nin doktor eşi H.E. ile genel sekreter yardımcısı İ.Ö.'de bulunuyor. Gözaltındaki diğer zanlıların ise ifadelerinin bitmesinin ardından adliyeye sevk edileceği belirtildi.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek