Reklamlar
Dünya 2017-01-05 13:51:37 Karakaya

Canlı Yayında Bakıma Muhtaç İnsana İşkence Yaptılar

Facebook sosyal medya ağında ilginç görüntüler yayınlanıyor. Canlı yayın uygulamasıyla dünya'nın her yanından kullanıcılar uygulamadan canlı yayın yaparak milyonlarca kişiye ulaşıyor.

 

ABD Chicago şehrinde facebook kullanıcıları canlı yayın yaparak bir kişiye işkence yaptılar. İşkencede bakıma muhtaç olduğu görülen insanın işkence görüntüleri canlı yayın uygulamasından yayınlandı. Tepki çeken video'da işkence yapan gençler şikayet edildi.

İki erkek ve İki kız olan 4 genç bakıma muhtaç olan bir gence işkence yapıp bu görüntüleri sosyal medya üzerinden yayınladılar. Ağzı bantla kapatılmış olan bu genç vücudundan da bir çok yara aldığı canlı yayında görülüyor.

Sürekli sigara içen işkence yapan gençlerden biri sigarayı sürekli bakıma muhtaç olan gencin kafasında söndürüyor. Polise şikayet edilen video'da görüntülenen gençler polisin yaptığı araştırmayla işkenceci gençler bulunarak gözaltına alındı. Bakıma muhtaç olan engelli gencinde tedavi altına alındığı öğrenilirken soruşturmanın sürdüğü ifade edildi.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek