Reklamlar
Televizyon ve Medya 2021-01-07 01:57:08 Karakaya

Canlitv.Mobi İnternetten TV İzlemenin Kısayolu!

İnternet karşısında popülerliğini kaybetse de hala televizyon kanallarının yayın akışları milyonlar tarafından takip ediliyor. Televizyon kanallarını anlık olarak takip edebilmek için artık bir televizyon sistemini ihtiyaç yok. Gelişen teknoloji ile birlikte online televizyon portalları izleyici kitlelerine canlı tv yayın akışlarına anında ulaşma imkanı sağlıyor. Portallar arasında izleyiciler tarafından en fazla tercih edilen Canlitv. Mobi yayın faaliyetlerini kesintisiz sürdürüyor. 

Türkiye'nin En İyi Televizyon Portalı

Televizyon kanallarının yayın linklerini tek bir platform altında toplanması için kurulan site kısa sürede yoğun ilgiyle karşılaştı. Ulusal, yerel ve tematik tüm kanalları zamanlı olarak bünyesinde toplayarak ziyaretçilerine sunmaya başlayan portal, çok kısa süre içerisinde Türkiye'nin en iyi televizyon portalı oldu. Kullanıcı talepleri karşısında tüm yayın akışlarına tek bir yerden erişim prensibine dayalı olan platform kaliteli, sorunsuz ve geri dönüşleri açık olarak hizmet sunuyor. İnternet bağlantısının bulunduğu her ortamda izleyiciler platform üzerinden istediği yayınları takip edebiliyor. 

HD Yayın: Kanal D Canlı

Gelişmiş Alt Yapı

Bilgisayar ya da mobil cihazlar üzerinden izlenebilen yayınlarda sevilen programların çakışması durumunda aynı anda izleme imkanı tanınıyor. İzleyiciler canlı tv izle portal üzerinden tüm kanalları ulaşarak yaşayabiliyor. Gelişmiş alt yapısı sayesinde canlı yayınlar kesintiye uğramadan yüksek kalitede sunuluyor. Her kanalın yayın akışı HD kalitesinde izleyicisi ile buluşuyor. Platformu kullananlar ücret ödemeden ya da üyelik zorunluluğu olmadan tüm hizmetlerden yararlanabiliyor. Kanalların canlı TV yayınlarında kesinti kopma ya da donma gibi sorunlar ile karşılaşılmaz. Yaşanan problemleri tek nedeni kullanıcının internet bağlantısında ki sorundur. 

Farklı Yayın Kalitesi Ayarları

Herhangi bir televizyon sistemine bağımlı kalmadan tv izle fırsatı tanıyan Portal mobil ara yüzü ile tüm mobil cihazlarda da aynı kalite ve verim sunar. Tarafından yeterli internet hızına sahip olmayan kullanıcıları farklı yayın kalitesi ayarları da sunuluyor. Kablosuz modemi uzak olan ya da aynı anda birçok kişi tarafından izlenmesi durumunda yaşanan donma problemleri platform tarafından çözülüyor. Canlı yayınlar esnasında ekranda bulunan buton ile kaliteyi düşürerek farklı yayın alternatifleri denenebiliyor.

 

https://www.canlitv.mobi

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek