Reklamlar
Gündem 2020-07-18 16:06:03 Tufan

Cubicle Sistem Nedir?

Cubicle sistemler geniş yaşam alanlarını bölümlendirerek çok daha kullanışlı alanlar yaratmak için kullanılan sistemlerin genel adıdır.

 

Cubicle sistemler geniş yaşam alanlarını bölümlendirerek çok daha kullanışlı alanlar yaratmak için kullanılan sistemlerin genel adıdır. Cubicle sözlük anlamı ile hücre demektir ve cubicle sistemler ile alanlar bölünerek hüreler haline getirilmektedir.

Cubicle sistemlerin diğer adı Kompakt Laminat olarak bilinmektedir. Bu sistemler Kraft kağıdın yüksek ısı ve yüksek basınçta preslenerek paneller hallinde üretilmesi ile elde edilmektedir. Bu tür bir üretim sürecinin bu sistemlere kazandırmış olduğu çok büyük artılar vardır. Bu tür bir üretim sürecine maruz kaldığı için cubicle sistemler içerisinde mikroorganizmalar barındırmamaktadır. Böylelikle hijyenin ön planda olduğu alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır.

Cubicle sistemler kullanım alanı oldukça geniş olan bir üründür. Sahip olduğu özellikler nedeni ile kullanıldığı alanlarda uzun yıllar güvenle kullanılmaktadır. Bu ürünün en önemli özelliklerine bakıldığında öncelikle U.V.ye karşı dayanıklı bir malzemedir. Yanmazlık seviyesi en üst dizeylerdedir ve ışık ve U.V. dayanımı konusunda Avrupa Birliği testlerinde olumlu şekilde geçmiştir.

Cubicle sistemler suya ve en önemlisi rutubete karşı dayanıklı bir malzemedir. Rutubete karşı olan dayanıklılık neticesinde bugün özellikle duş alanlarında yapılan bölümlendirmeler için tercih edilmektedir. Yine suya karşı dayanıklı olması kolay temizlenebilmesi yönünden de avantaj sağlamaktadır. Havuz vb. alanlarda güvenle kullanılmaktadır.

Cubicle sistemler oldukça uygun maliyetli ürünlerdir. Alternatifleri ile kıyaslandığında hem güvenli ve uzun yıllar kullanımı hem de uygun fiyatları ile tercih edilmektedir.

 

Ocak Cubicle Sistemleri

Ocak Cubicle sistemleri olarak sizler için istediğiniz her amaca uygun olarak cubicle sistemleri üretiyoruz. Hangi boyutlarda ve renklerde ürün talebiniz olursa, en uygun fiyatlarla bizden temin edebilirsiniz. Soyunma dolapları, wc kabin, cephe kaplamaları ve daha farklı birçok alanda en güvenilir kullanım için sizleri sitemize bekliyoruz.  

   

 

 

 

 

 

 

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek