Reklamlar
Politika 2017-04-17 15:00:27 Karakaya

Cumhurbaşkanı Erdoğan Fatih Sultan Mehmet'in Kabrinde

Cumhurbaşkanı Erdoğan, eski Başbakanlardan Adnan Menderes, Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın kabirlerini ziyaret etti. Fatih Sultan Mehmet'in kabrinide ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, kabirde Kur'an-ı Kerim okudu.

16 Nisan Referandumu'nda halk tercihini yüzde 51.4 ile 'evet'ten yanan kullandı.  Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu sonucun ardından bugün çeşitli ziyaretlerde bulundu.

CUMHURBAŞKAN ERDOĞAN MENDERES VE ÖZAL'IN KABRİNİ ZİYARET ETTİ

Erdoğan, eski Başbakanlardan  Adnan Menderes ve eski  Cumhurbaşkanı  Turgut Özal'ın mezarlarını ziyaret etti. Erdoğan, Özal'ın mezarını ziyareti sırasında  Semra Özal'la da kısa süre görüştü.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞILDI CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN KUR'AN-I KERİM OKUDU

Erdoğan daha sonra  Fatih Sultan Mehmet'in kabrini de ziyaret ederek burada Kur'an okudu. O anları gazeteci  Nevzat Çiçek de sosyal medyadan paylaştı.

EYÜP'DE NECMETTİN ERBAKAN'IN KABRİNİ ZİYARET ETTİ

Öte yandan Erdoğan, merhum başbakanlardan  Necmettin Erbakan'ın kabrini ziyaretinin ardından  Eyüp'e geldi.

TBMM Başkanı  İsmail Kahraman, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı  Berat Albayrak, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü  İbrahim Kalın,  İstanbul Valisi  Vasip Şahin,  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı  Kadir Topbaş,  AK Parti  İstanbul İl Başkanı Selim Temurci'nin de eşlik ettiği  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı,  Eyüp Belediye Başkanı  Remzi Aydın karşıladı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'I GÖREN VATANDAŞLAR SEVGİ GÖSTERİSİNDE BULUNDU

Burada bekleyen vatandaşlar da  Eyüp Sultan Camisi'ne girişi sırasında Erdoğan'a sevgi gösterisinde bulundu. Erdoğan ve beraberindekiler, Ebu Eyyüb El-Ensari'nin türbesini ziyaret edip dua etti.

VATANDAŞLAR MOBİL CİHAZLARIYLA FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, çıkışta kendisine yoğun ilgi gösteren vatandaşlardan bazılarının sorunlarını dinledi. Vatandaşlar cep telefonuyla fotoğraf çekti.

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek