Reklamlar
Eğitim 2022-11-24 01:25:52 Haber Zamanı

Dans Keyfi Altunizade

 

Dans kursları, binlerce katılımcının oldukça memnun kaldığı eğitim mekanlarıdır. 

Yılların tecrübesiyle geliştirilen kurslar, katılımcılar için en uygun koşulların yaratıldığı yerdir. Eğitimden  çok eğlence yeri olarak da görülmektedir. Öğrenme hızınıza göre değişen eğitimlerle size en iyi fırsatları sunmak için her şey yapılıyor. Uluslararası standartlarda yürütülen eğitimler, Milli Eğitim Bakanlığı ile deneyimlerini ve içeriklerini değiştirmelerini de sağlayacaktır. Eğitim salonlarının ferah, konforlu, yeterli donanıma sahip olması ve sosyal açıdan ilerici yapılarla desteklenmesi de önemlidir. Fiziksel imkanların yanı sıra eğitmenlerden psikolojik destek de sağlanmaktadır. 

İlginize, alaka düzeyinize veya eğitim nedeninize bağlı olarak, eğitim uzmanlarımız size yardımcı olmak için buradalar. İstanbul dans kursu, tutkunuzu bir sonraki seviyeye taşımak için sizinle birlikte çalıştığımız ve kendinizi en iyi şekilde hissedebileceğiniz yerdir.

Bachata Dans Kursu

Bachata, gitar, bango, maracas, guiro gibi enstrümanların melodilerine uyarlanan, müzik ve dansla ilgilenen herkesin kolaylıkla öğrenebileceği bir danstır. Bu dansın felsefesini ve tüm detaylarını öğrenmek isteyenlere profesyonel eğitim veren kursumuz, İstanbul'un bir numaralı tavsiye edilen bachata kursu olmaya devam ediyor. 

Bachata'nın ilk kaydedilen eylemleri 1961'de keşfedildi. Uluslararası alanda bu müzik ve dans, 1991'de Juan Luis Guerra tarafından tanındı. Zamanla, en popüler dans stillerinden biri olan Bachata'yı kısa sürede tanıyacaksınız.

Zumba Dans Kursu

Latin stilini dans olarak bünyesinde barındıran Zumba, dünyanın en popüler dans ve fitness programı olarak karşımıza çıkıyor. Koreografisi kumbiya, hip hop, samba, salsa, merenge ve oryantal gibi çeşitli dansların bir karışımı olarak öne çıkıyor. Squat ve lunge hareketleri de bu dansa dahildir. İstanbul'daki zumba kurslarında, tasarım ve eğitim kadrosu ile gerçekleştirilen sınıflardan size en uygun olanı seçerek zumba deneyimini yaşayabilirsiniz.

Spor salonlarının ve dans kurslarının en popüler danslarından biri olan Zumba, yaş ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin tüm insanlara uygun bir dans formu olarak geniş yankı uyandırıyor. Zumba antrenmanları genellikle hızlı ve yavaş ritmik müzik eşliğinde yapılan direnç antrenmanlarını içerir. Farklı dansların ve egzersizlerin birleşimidir. Bu nedenle vücudunuza ritim kazandıran ve fit bir görünüm kazandıran önemli bir dans türüdür.

İstanbul Anadolu Yakası Zumba Kursu

Enstitümüzün yardımcı eğitim programları, ağırlıklı olarak İstanbul'da profesyonel eğitmenler eşliğinde profesyonel bir dans kursunda Zumba eğitimi almak isteyenler içindir. Üsküdar Zumba dersleri ile Latin ritimlerini öğrenebilir, vücudunuzun ritmine ayak uydurarak formda kalabilirsiniz.Dans sanatına ilgi duyan veya bu alanda uzmanlaşmak isteyenlere başta Zumba olmak üzere farklı dans türleri konusunda uzman desteği vermeye devam ediyoruz.

Zumba kursu ile hayatına renk katmak ve çeşitli eğitim aktivitelerinden yararlanmak isteyenler için heyecan verici seçenekler var. Perez'in dünyaya kazandırdığı Zumba için günümüzün kitlesel gruplarıyla eş zamanlı çalışabileceğiniz doğru adresi güvenle seçebilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek