Reklamlar
Teknoloji 2022-08-10 14:37:58 Karakaya

David Intercar, Bükreş Havalimanı’ndan en güvenli transferi sağlar

 

Her yıl milyonlarca insan gezi ve iş seyahati için Romanya’nın Başkenti Bükreş Havalimanı’na geliyor. David Intercar  da, Bükreş Havalimanı’ndan şehrin farklı noktalarına ulaşımda en çok tercih edilen transfer firmalarından biri konumunda bulunuyor.

Her yıl milyonlarca insan gezi ve iş seyahati için Romanya’nın Başkenti Bükreş Havalimanı’na geliyor. David Intercar  da, Bükreş Havalimanı’ndan şehrin farklı noktalarına ulaşımda en çok tercih edilen transfer firmalarından biri konumunda bulunuyor.  

Şoförlü ve şoförsüz olarak araç kiralama hizmeti sunan David Intercar, siz değerli müşterilerinin ve sevdiklerinizin güvenli ve huzurlu yolculuğuna çok değer verir. David Intercar, talepleriniz doğrultusunda Bükreş Havalimanı’nda size şoförlü ya da şoförsüz araç kiralama hizmeti sunar. Son derece konforlu bir yolculuk yapmanız için seçilmiş olan araçlar ile ister kendiniz istediğiniz noktaya gidebilirsiniz, isterseniz de David Intercar’ın deneyimli ve profesyonel şoförleri sizi varmak istediğiniz noktaya götürebilir.

Deneyimli şoförler ile mükemmel yolculuk

Transfer hizmetleri noktasında 15 yıldır hizmet veren David Intercar, verdiği VIP taşıma hizmeti ile, müşterilerini Mercedes S-Klasse ya da BMW 7-Series araçları ile taşır. Güvenilir ve profesyonel şoförler, sizi havalimanında karşılar ve aracınıza kadar size eşlik eder. Araç içerisinde ikramlar, kullanabilmeniz için dizüstü bilgisayar, ücretsiz internet ve telefon şarj cihazı sizin hizmetinize sunulmuş durumdadır. Sizin gideceğiniz yer ile ya da yol ile ilgili hiçbir şeyi düşünmenize ya da plan yapmanıza gerek kalmaz. Siz arkanıza yaslanarak, keyifli ve güvenli yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz. Deneyimli şoförler sizi sorunsuz bir şekilde istediğiniz yere götürecektir.

Havaalanında zaman kaybetmeyin, transfer için zorluk çekmeyin

David Intercar, size hem Bükreş Havaalanı’na gelişinizde, hem de havaalanına geri dönüşünüzde hizmet vermekten memnuniyet duyar. David Intercar, sunduğu rekabetçi fiyatları ile en iyi, en konforlu ve en kaliteli hizmeti veriyor. Bu sayede sizde havaalanında zaman kaybı yaşamamız olursunuz.

Sektörde uzun yıllardır hizmet veren David Intercar, sizin uçağınızı kaçırmanıza ya da Bükreş’e gelişinizde havaalanında fazladan beklemenize izin vermez.

Deneyimleri şoförler, sizi havaalanında isminiz yazılı kağıtlar ile karşılar, sizi otelinize ya da gitmek istediğiniz noktaya götürür. Dönüşünüzde de uçuş durumunuza göre planlar yapılır ve gecikmelere meydan verilmeden transferiniz sağlanır.

İş seyahatleri ve gruplar için özel şoförlü hizmetler veriyoruz

Bükreş’e ya da ülkenin diğer şehirlerine geldiğiniz zaman, transfer noktasında David Intercar’a her zaman güvenebilirsiniz. David Intercar, size iş seyahetleriniz ya da günlük seyahatlerinizde özel şoförlü araç kiralama hizmeti sunar. Saatlik hizmetler noktasında tercih ettiğiniz standart, premium ya da minibüs gibi araç tipine göre ücret tarifesi hesaplanır.

Bükreş’e iş seyahati için geldiğiniz zaman da, en uygun fiyat ile kendi David Intercar’ın özel şoförleri size en iyi hizmeti verecektir. Bükreş’te farklı noktalarda yapacağınız toplantılarınızda da özel şoförlerimiz sizi istediğiniz toplantı noktalarına götürecektir. Size eşlik edecek profesyonel sürüş deneyimlerine sahip şoförlerimiz İngilizce konuştukları için anlaşma noktasında sorun yaşamazsanız.

David Intercar internet sitesinden yapacağınız online başvurudan sonra ödemelerinizi kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. Karşınıza çıkan fiyatlar, kişi başı fiyatlar değil, araç başı fiyatları yansıtır. Uçuşu kaçırdığınız zaman, David Intercar’a bilgi vermeniz rica olunur.

Kalite, güvenlik, çabukluk ve konfor kuralları ile hizmetlerini gerçekleştiren David Intercar’ın internet sitesinden müşteri memnuniyetlerini de okuyabilir, hizmet kalitesi noktasında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek