Reklamlar
Gündem 2021-01-16 03:13:50 Karakaya

Dekorasyon Harikası Flyte Eren Güney ile Türkiye’de

 

Manyetik Levitasyon sistemini Flyte ile Türkiye’ye ilk defa getiren genç girişimci Eren Güney; dekorasyon anlayışını değiştirecek, ezber bozan ürünlerin her kesime hitap eden ürünlerden oluştuğunu söylüyor. 2 cm’den 20 cm’e kadar havada durabilen en ilginç objeler, 50 gr’dan 15 kg’a kadar ağırlıklara çıkabiliyor. 

Özellikle Nikola, Manhattan, Royal ve Buckminster ürün gruplarına dikkat çeken genç girişimci Eren Güney, Buckminster ampullerin; ortama sıcak renklerle ışık verirken, kablosuz elektrikle çalışarak, görselliği üst sıralara taşıdığını aktarıyor.

Flyte sadece hava yükselme teknolojisini aydınlatma olarak sınırlamamış ve iç mekân bahçelerini canlandırmaya yarayacak dekoratif saksılar da tasarlamış. Kurmak için yapılması gereken, AC adaptörünü meşe tabana takmak ve kutu içerisinde verilen mantar pano yüzeyine yerleştirmek. 

Ardından saksılar, iki el kullanarak manyetik taban ortasına oturtularak çalıştırılır. Düzgün yerleştirildiği zaman, yumuşak bir gevşemenin de hissedildiği tasarım, elektro-manyetikler sayesinde yavaşça dönmeye başlar. 

Flyte ürünlerinin sihirli bir dokunuşa sahip olduğunu gösteren genç CEO Eren Güney, benzersiz tasarımların manyetik kaldırma ve indüksiyon teknolojisinin kullanıldığı, özel bir teknoloji olduğunu söylüyor. Neredeyse sürtünmesiz olan ve havada serbestçe dönen nesneler, evinizin dekorasyonunu değiştirirken, size de huzur getirecek.

Hayal gücünün ötesine geçen ürünlerin hayata geçirildiği tasarımlarda, havada dönen ampuller, tasarımı geleceğe taşırken; sadece ev ya da ofislerde değil, özellikle büyük restoranlarda artık çiçekler yerine havada yüzen ampul, saksı ya da hayalinizde canlandırabileceğiniz birçok obje kullanılıyor.

Tasarım ve teknoloji birleştiren benzersiz bir konsept olarak Türkiye’de ilk ve tek kurucu olarak tanınan genç girişimci Eren Güney; manyetik bir hava kaldırma ve indüksiyon sayesinde kablosuz olarak çalıştırılan objeler, fütüristik teknolojiyi tercih edenleri memnun ettiğini söylüyor. 

Aynı zamanda sadece tasarımların ampul ya da saksıdan ibaret olmadığını, 2 cm ile 20 cm yüksekliğinde ve 50 gr ile 15 kg arasında değişen ağırlıklara sahip, birçok objenin özel tasarımla, hayata geçirildiğini de söylüyor. 

Altın, bakır, krom gibi farklı yüzeylerde kullanılabilen Nikola, Manhattan, Royal ve Buckminster ampuller; öncü ve çevreye duyarlı olmakla birlikte, 50bin saate kadar ömrü olan ürünlerdir. Firma bayilik başvuruları almaya başladığınıda dile getiriyor.

 

Flyte CEO’su Eren Güney’den önemli bir mesaj var:

 

https://www.youtube.com/watch?v=GfW6vVwuqS0 

https://www.flyte.com.tr/ 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek