Reklamlar
Teknoloji 2020-10-19 17:34:26 Tufan

Dell Notebook Servis

 

Dell servis 14 yıldır Dell ürünlerinin bakım ve onarımını gerçekleştiriyor. Bakım ve onarımları da profesyonel kadrosu sayesinde gerçekleştiriyor. Yaptıkları hizmetlerde teknolojinin nimetlerinden faydalanan firma ürünlerde yaşanan arızaların hızlı bir şekilde tespiti ve çözümünü sağlıyor. Bu hizmetleri de garantili ürünlerde ücretsiz olarak garanti kapsamına girmeyen ürünlerde uygun ücretler karşılığında veriyor.

Bireysel Servis Hizmetleri

Deneyimli servis firması bireysel Dell ürünü kullanıcılarının yaşadıkları sorunlara çözüm buluyor. Notebooklarda ekran kırılması, klavye bozulma, açılmama ve diğer sorunlara karşı çözüm hizmeti veriyorlar. Servis olarak öncelikle cihazların ayrıntılı olarak incelemesini yapıyorlar. Bu inceleme sonrası sorunun kaynağını tespit ediyorlar. Bu aşama sonrasında da bireysel cihaz kullanıcılarından izin alarak tamir işlemini gerçekleştiriyorlar. Onarım hizmetleri dışında servisin danışmanlık hizmetinden faydalanabiliyorlar. Satın almayı düşündükleri Dell ürünleri hakkında merak ettikleri soruları merkezdeki çalışanlara sorarak cevap alabiliyorlar. Böylece yaşadıkları kararsızlıklardan kurtularak teknolojik ürünleri satın alabiliyorlar.

Kurumsal Servis Hizmetleri

Deneyimli Dell servisi bireysel hizmetlerin yanı sıra kurumsal servis hizmetini de tüm Türkiye için gerçekleştiriyor. Kurumsal şirketler tarafından kullanılan notebook, laptop, masaüstü bilgisayar, sunucu ve projeksiyon cihazı gibi ürünlerde yaşanan arızalar için hizmet veriyorlar. Kurumsal firmalar arıza yapan bu ürünleri için İstanbul’da hizmet veren servis elemanlarından yararlanabiliyorlar. Şehir dışında bulunan kişiler Dell servisinden yararlanmak istediklerinde ise arıza bulunan ürünleri kargo aracılığıyla servise göndererek sorunun çözülmesini talep edebiliyorlar. Servisi telefonla arızalar konusunda bilgilendirmeleri sayesinde de deneyimli kadro tüm cihazların sorunlarının ortadan kaldırılmasını sağlıyor. Yapılan onarım ve tamirat işlemleri sonrasında da aynı şekilde kargo yoluyla sahiplerine ulaştırılmasını sağlıyor.

Dell Yedek Parça Satışı

İnsanların uzun süre kullanımında olan notebook, laptop ve tablet gibi cihazlar yedek parça ihtiyacına neden olabiliyor. Dell notebook servis firması verdiği onarım hizmetleri yanı sıra cihazlarla uyumlu orijinal yedek parça satışını da gerçekleştiriyor.

Servisin müşterileri için satış yaptığı yedek parça ürünlerinden bazıları şunlardır;

  • Menteşe
  • Lcd panel
  • Adaptör girişi
  • Pil
  • Lcd data kablosu
  • Şarj cihazı
  • Anakart
  • Aksesuar

Dell ürünlerini kullananlar ürünleri için ihtiyaç duydukları yedek parçaları firma web sayfasında yer alan yedek parça bölümünü kullanarak sipariş verebiliyorlar.

Alienware Ürünlerinin Satışı

Dell yedek parça satışını gerçekleştiren firma kendisine bağlı bir şirket olan Alienware şirketine ait olan laptop ve bilgisayarlar için ihtiyaç duyulan yedek parçalarında satışını gerçekleştiriyor. Bu markaya ait ürünlere sahip olanlar lcd cable, adaptör, ekran, tuş takımı, ekran çerçevesi ve diğer ürünleri web sayfası https://www.dellservisi.com.tr/dell-servisi/ üzerinde yer alan Alienware yedek parça bölümünden satın alma imkanına ulaşıyorlar.

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek