Reklamlar
Magazin 2019-11-25 17:53:15 Karakaya

Demet Akalın'ın serveti dudak uçuklattı! Gayrimenkul zengini çıktı

Birkaç saatlik konserden 80 bin TL kazanan, filmleri gişe rekorları kıran ünlülerin kazançlarını nereye harcadıklarını hiç merak ettiniz mi?

Bazılarının serveti dudak uçuklatıcak cinsten. Çoğu kazancını klasik yöntem olan gayrimenkule yatırıyor. Kimi de ya otomobil koleksiyonu yapıyor ya da taksi plakası alıyor. 

Tarkan: Ünlü popçu, gayrimenkul yatırımlarını seviyor. 1999'da New York'ta 450 bin dolara aldığı dairenin şu anki değerinin milyon doların üzerinde olduğu konuşuluyor. Los Angeles'ta bir stüdyo dairesi, Londra ve Köln'de lüks konutu, İstanbul'da çiftliği, tarihî köşkü, ayrıca birçok villası bulunuyor. En son annesine Tarabya'dan bir daire, Antalya'da bahçeli villa hediye etti. 
Demet Akalın:  Geçen haftalarda kocası Okan Kurt'un aldığı 100 tırla övünen şarkıcının mal varlığı trilyonları buluyor. Acarkent'te 800 bin dolar değerinde villa, Ulus'ta toplam 1 milyon 300 bin dolar değerinde 3 daire, Çeşme'de 450 bin TL'lik denize sıfır yazlık, Maslak'ta 1 adet daire, bankada en az 400 bin TL, Gölcük'te 4 ev ve arsa. 
Emrah:  8 yaşından beri çalışan ve cimriliğiyle bilinen Emrah'ın 100'e yakın evi olduğu biliniyor. Zamana ayak uydururak Twitter ve Facebook'tan hisseler satın aldı. Hisselerinin değeri bir ara 15 milyon dolara ulaştı. Yakın dönemde 2 milyon değerindeki spor kompleksini elinden çıkardı. 
Necati Şaşmaz:  Nam-ı diğer Polat Alemdar, Anadolu Yakası'nda hatırı sayılır paralar ödeyerek 50 daire ve süpermarket binası ile Bomonti'de lüks bir residanstan 18 daire aldı.
Kenan İmirzalıoğlu:  Yakışıklı oyuncunun pek gidemese de Los Angeles'ta bir evi var. Yıllardır eski binaları alıp tadilat yaptırıyor, bunları da ya kiraya veriyor ya da otel olarak işletiyor. Gayrimenkullerinin toplam değerinin 30 milyon lirayı bulduğu söyleniyor.
Sibel Can:  İstanbul'un çeşitli yerlerinde 50 civarında dairenin sahibi. Nakkaştepe ve Levent'te birer, Bodrum'da iki villası var. Ayrıca ABD ve İngiltere'de de gayrimenkulleri bulunuyor. 


PINAR ALTUĞ- Mücevher işine el attı
Yıllardır piyasanın en çok kazanan isimlerinden olan Pınar Altuğ, gayrimenkullerinin yanı sıra geçen hafta 17 yaşında kaybettiği annesinden esinlenerek hazırladığı mücevher koleksiyonunu tanıttı. Hatta logosu bile annesinin el yazısı. Satışı sadece bir internet sitesinde yapılacak. 


HÜLYA AVŞAR- Her sektörde şansını denedi
Kendi ismiyle dergi çıkaran Hülya Avşar, markalı tişörtler üretti. Bir ara müteahhitliğe soyunup arsa alıp villa yaptırdı. Geçtiğimiz yıllarda spor merkezini hizmete açtı. Emlak yatırımlarından bahsetmeye gerek yok.


BÜLENT ERSOY- İş makinesi kiralıyor
Gerçek bir gayrimenkul zengini. Daireleri, villaları, malikanesi ve daha neler neler. Ancak Ersoy'un kendi açıkladığı mal varlığı içinde iş makineleri var. Bunların kiraları aylık 10 bin TL civarında.


OZAN GÜVEN- Kendi ayakkabı dükkânında çalışıyor
Dizi ve filmlerin aranılan yüzü Ozan Güven'in asıl mesleği ayakkabıcılık. Beşiktaş'tan sonra ikinci şubesini 2 hafta önce Nişantaşı'nda açan Güven, mağazada çalışmaktan gocunmuyor. Boş zamanlarında mağazalarıyla ilgilendiğini belirten oyuncu, "Ben de maaşlı ve SSK'lı çalışıyorum" dedi.


GÜLBEN ERGEN- Taksi plakası ondan sorulur


Daireleri, vilları dışında taksi plakaları, yıllardır dilden dile dolaşıyor. 50 tane olduğu rivayet ediliyor. Bir de öğrenciler için "Çocuklar Gülsün Diye" adlı kampanyası kapsamında yurt genelinde açtığı anaokulları ile örnek isimlerden.


Çiftçi Ebru Gündeş
Türkiye'nin sayılı zenginlerinden Rıza Sarraf'la evli olan Ebru Gündeş, sahneden kazandıklarını ev almak dışında da değerlendiriyor. 2009'da ağabeyi ile Tekirdağ'ın Muratlı ilçesinde 70 dönümlük çiftlik kuran şarkıcı, büyükbaş hayvan yetiştirip süt üretiyordu. Ancak geçen yıl çiftliği satışa çıkardı. Gündeş'in ayrıca sahne kıyafetlerini hayır için sattığı ebrugundessatiyor.com adlı bir sitesi mevcut.


SERTAP ERENER - O tam bir patroniçe
Ünlü şarkıcının gayrimenkul danışmanlığı ve inşaat alanında faaliyet gösteren şirketleri var. Daha önceleri kendi mesleğine yakın işlerde ticaret yapan Erener'in, yatırım şirketinin merkezi Cihangir'de bulunuyor. Yaklaşık 8 ay önce ayrıldığı Demir Demirkan'la birlikte kurduğu prodüksiyon firmasının yönetimi de mahkeme kararıyla kendisine geçti.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek