Reklamlar
Eğitim 2016-04-03 15:58:20 Karakaya

Dini Ürünlerin Lider Firması Ayfa Basın ve Yayıncılık

Basın ve Yayıncılık alanındaki faaliyetlerine 2001 yılından günümüze kadar hizmet veren Ayfa Yayıncılık dini kitapları basım ve yayıncılık alanındaki hizmetlerini kaliteli ve güvenirliği ön planda tutarak günümüzün bu alandaki faaliyet gösteren firmalar arasında en önde gelen firması olmuştur.

Dini kitapların basımı ve yayıncılığın çok özen ve dikkat gerektirdiğinin farkında ve bilincinde olan Ayfa Yayıncılık çalışmalarını bu yönde sürdürmektedir. Halkımızın istekleri ve taleplerini ön planda tutarak halkımıza en kaliteli hizmet verip bu doğrultuda hareket edip halkımızın güvenini ve taktirini kazanmıştır. Halkımızın sorunlarına kökten çözüp üretip sunduğu ürünlerin başında Kalem Kuran, Kur'ân-ı Kerimler, Tecvidli Kur'an-ı Kerimler, Hatim Cüzleri, Kur'an-ı Kerim Cüzleri, Kur'an-ı Kerim Renkli Kelime Mealleri, Yasin-i Şerifler, Hatm-i Şerif Cüzleri, Cevşen-i Kebirler, Hak Dini Kur'ân Dili, Çocuklar İçin Elifba Cüzleri ve Mevlid-i Şerif gibi eserlerin kullanım çeşitliliği (Cep Boy, Çanta Boy, Orta Boy, Rahle Boy, Cami Boy), baskı kalitesini en üst seviyede tutarak (En iyi kalitede kağıt), hemde yazımındaki anlaşılabilir, sadelik ve akıcılıkla Ayfa Yayıncılık faaliyet alanındaki diğer firmaların 2-3 adım önünde ilerleyip ve profesyonelliği ile halkımız tarafından zirveye taşınmıştır. Türkiye'nin farklı coğrafi koşullarının, ulaşılabilir zor yerlere aldırış etmenden Türkiye'nin her yerine sahip olduğu satış kanalları vasıtasıyla halkımızın hizmetine sunmuştur. Halkımızın taktirini ve güvenliliğinin kazanmanın zor olduğun bilincinde ve hizmet anlayışını ve kalitesini tecrübesiyle en üst düzeye çıkartacaktır.

Misyonumuz

Hizmet sunduğumuz halkımızın talepleri doğrultusunda hareket ederek, halkımızın taleplerini ve isteklerini karşılamak, verilen siparişlerini en hızlı ve güvenilir biçimde zamanında teslim ederek halkımızın memnuniyetini en üst seviye tutmak. Çalışanlarımızla birlikte çevremize, halkımıza, toplumuza kattığımız değerleri sürekli ve belirgin şekilde arttırmaktır.

Vizyonumuz

Verdiğimiz tüm hizmetlerde toplumumuzun değerleri ile örtüşen, ürettiğimiz eserlerin toplumdaki seçiciliğini ve değerini bilerek bu değeri artırmak için profesyonel yönetim anlayışını benimseyen Türkiye'nin en seçkin ve lider dini yayın kurumu olmaktır. Ayfa Basın ve Yayıncılığa 444 66 66 numaradan veya https://www.ayfabasin.com.tr websitemiz den ulaşıp siparişleri Kredi Kartı, Havale, Kapıda ödeme yöntemlerinden size uygun olanı seçerek istediğiniz ürünleri sipariş verebilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek