Reklamlar
Dünya 2017-09-09 13:05:56 Karakaya

Dünyaca ünlü şarkıcı helikopter kazasında öldü

Müzik dünyası yasta... Dünyaca ünlü müzik grubu Montgomery Gentry'nin solisti Troy Gentry'yi taşıyan helikopter New Jersey yakınlarında düştü. Country şarkıcısı olay yerinde hayatını kaybetti. Gentry'nin konsere gitmek için helikoptere bindiği kaydedildi.

En son 2015’te Folks Like Us isimli albümü çıkaran Montgomery Gentry’nin yarısın oluşturan Troy Gentry’nin ölümüne sebep olan kaza hakkında bir soruşturma başlatıldı. Müzik grubunun internet sitesinde acı haber, grubun sevenleriyle paylaşılırken Medford polis müdürlüğü konuyla ilgili bir açıklama yapmadı.

Gentry’nin grup arkadaşı Eddie Montgomery ile Flying W Havaalanı’nda buluşacağı ve orada konser verecekleri açıklandı. Aralarında Sheryl Crow, Blake Shelton ve Jason Aldean gibi yıldızlar 50 yaşında hayatını kaybeden Gentry’nin ölümünden dolayı duydukları üzüntüyü sosyal medyada paylaştı.

1999’da Kentucky’de kurulan müzik grubu She Couldn’t Change Me ve If You Ever Stop Loving Me gibi hit şarkılara imza atmış ve toplam 8 stüdyo albümü yayınlamıştı.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek