Reklamlar
Kültür Sanat 2020-10-01 20:23:10 Karakaya

Duvarlarınızı ModaTablo ile Renklendirin

Kanvas tablolar son dönemlerde en çok sevilen duvar dekorasyon ürünlerinin başında geliyor.

El emeği olan tabloların yerine UV baskı uygulaması ile yapılan kanvas tablolar hem uygun maliyetleri hem de bol çeşitliliği ile dekorasyon meraklılarının yakın markajına takılıyor.

Moda Tablosu olarak bizler binlerce farklı kanvas tablo modeli ve özel üretim kanvas tablo çalışmaları ile sektörü yön veren firmaların başında geliyoruz. Baskı yolu ile her birini sanat eserine dönüştürmüş olduğumuz tüm tablo modellerimizi online satış sitemiz üzerinden sizlere sunuyoruz. 

 

Online Kanvas Tablo Satın Al

Kanvas tablolar dekorayson çalışmalarında sıklıkla kullanılmaktadır. Her tür alan için istenilen büyüklüklerde kanvas tablolar ile dekorlarınızı tamamlayabilirsiniz. Kanvas tablo modelleri evlerinizde ve işyerlerinizde tüm duvarlarınızı en şık şekilde süslemektedir. 

Moda Tablo firması olarak sizlere online kanvas tablo satışı yapıyoruz. Sitemize giriş yapabilirsiniz. Ve farklı tüm kategorilerde hazırlanmış olan tablo çalışmalarımızı görselleri ve fiyatları ile birlikte inceleyebilirsiniz. İstediğiniz tabloları online olarak kolaylıkla satın alabilirsiniz. Ve güvenilir kargo imkanı ile belirtilen adreslere teslimini sağlayabilirsiniz. 

 

Kanvas Tablo Modelleri 

Kanvas tablo çalışmaları günümüz teknolojisinin en güzel örneklerindendir. UV baskı teknolojisi ile istemiş olduğunuz tüm resim ve manzaralar kanvas tablo olarak hazırlanmaktadır.

Kanvas tablo modellerinde her şey sizlerin hayal ve isteklerine bırakılmaktadır. Kullanacağınız duvarlara göre istemiş olduğunuz tüm baskı örneklerini tablo olarak hazırlatabilirsiniz.

Kanvas tablo modelleri arasında yatay ve dikey modeller bulunmaktadır. Hem baskı yapılacak olan resim ya da görüntülerin durumuna göre, hem de kullanılacak olan duvarın ve dekorasyonun durumuna göre tüm çalışmaları yatay ya da dikey olarak tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda geometrik desenlerde tablo seçenekleri en farklı dekor çalışmaları için büyük bir ilham kaynağı olmaktadır. 

Kanvas tablo modelleri arasında en çok tercih edilen modeller ise parçalı kanvas tablolardır. 2’li, 3’lü ya da 5’li olarak hazırlanabilen parçalı modelleri yine dikey ya da yatay olarak tasarlanabilmektedir. Birbirini tamamlayan parçalardan ya da tamamen zıt görüntülerden oluşan parçalı kanvas tablolar daha hareketli ortamlar ve dekor çalışmaları için tercih edilmektedir.   

Moda Tablo web sayfamızda farklı birçok model arasında seçimlerinizi yapabilirsiniz. 

 

Kişiye Özel Kanvas Tablo Modelleri 

Kanvas tabloların en güzel yanı şüphesiz ki kişiye özel olabilmesidir. Hayatınızda iz bırakan ve her tarafta görmek istediğiniz tüm özel resimlerinizden kanvas tablo hazırlatabilirsiniz. Ya da en çok sevdiğiniz manzara resimleriniz ev veya işyerlerinizin duvarlarını süsleyen birer tablo olabilir. Yine ailenizle birlikte sizin için çok değer ifade eden tüm fotoğraflarınızla kanvas tablo çalışmaları yaptırabilirsiniz. Böylelikle tüm özel anlarınızı ölümsüzleştirebilir ve onları her ana bulunduğunuz ortamlarda görme şansına sahip olabilirsiniz.

Moda Tablo olarak sizlere çok kapsamlı kişiye özel çalışmalar yapıyoruz. Elinizde olan bir fotoğraf karesi ile istediğiniz boyutlarda ve istediğiniz geometrik tasarımlarda tablo tasarlayabilirsiniz. İsterseniz tek parça halinde yatay veya dikey olarak, isterseniz de parçalı kanvas tablo olarak baskı yaptırabilir ve duvarlarınızda bu özel anları ölümsüzleştirebilirsiniz.

Kişiye özel çalışmalarımızda görsel baskının yanında sizlere yazılı baskılarda sunabiliyoruz. En özel anlarınızı tablonuzun bir köşesinde birkaç sözcük ile taçlandırmak isterseniz Moda Tablo ile bu mümkündür. İstediğiniz punto ve karakterlerde yazılı baskılar ile tüm kanvas tablolarınızı çok daha özel hale getirebiliyoruz. 

 

Detaylı bilgi için tıklayınız: www.modatablo.com

 

Uygun Fiyatlı Dekorasyon Uygulamaları

Kanvas tablolar el emeği hazırlanmış olan tablolara oranla çok daha uygun fiyatlarla satılmaktadır. Hem .ok canlı renklerden oluşan, hem de büyüleyici bir kalite ile baskıya alınan tüm kanvas tablo modellerimiz için web sitemizi kullanabilirsiniz. 

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek