Reklamlar
Televizyon ve Medya 2022-08-17 14:38:36 Haber Zamanı

Duy Beni Dizisi Nerede Çekildi ?

Özellikle son zamanlarda Duy Beni son bölüm izle platformlarına olan ilgi günden güne artış göstermektedir. Bu durumun oluşmasında hem dizinin oyuncu kadrosu hem de senaryosu etkili olmaktadır. Yine dizideki kurgunun da başarılı bir şekilde oluşturulmuş olması, son zamanlarda bu diziye olan talebin artış göstermesini mümkün kılmaktadır. Bütün bu bilgiler ışığında Duy Beni dizisinin konusu nedir? Bununla birlikte Duy Beni dizisi nerede çekilmiştir? İşte bu ve benzeri sorulara dair merak ettiğiniz bütün ayrıntıların tamamı!

Star TV ekranlarında seyircisinin karşısına çıkan Duy Beni dizisi, drama alanında bir kurgu geliştiren dizi olarak dikkat çekici bir etkiye sahiptir. Dizinin konusunun geçtiği yerler ve dizide canlandırılan karakterler izleyicinin kendisiyle özdeşim kurabilecekleri bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla Duy Beni dizisinin yakın zamanda yayınlanmaya başlamasına rağmen, bu dizinin izleyici sayısı da artış göstermektedir. Esasında bu durum Duy Beni son bölüm izle fırsatlarının karşımıza çıkıyor olmasını da mümkün kılmaktadır.

Duy Beni Dizisinin Konusunu Nedir?

Tam anlamıyla bir okul drama dizisi olarak karşımıza çıkan Duy Beni; izleyicisini etkileyebilen bir özelliğe sahiptir. Bununla birlikte bu dizinin aynı zamanda duygusal bir dizinin izlerini taşıdığını da rahatlıkla ifade edebiliriz. Tam da bu noktada Duy Beni dizisinin konusunun lise öğrencileri arasında geçtiğini ifade etmek mümkündür. Böylece dizinin tam anlamıyla kendine özgü bir özelliğe sahip olduğunu ifade edebiliriz.

Esasında bütün her şey Emin karakterinin bir trafik kazası sonrasında yaşanılanları görmesiyle farklılaşmaktadır. Emin İstanbul’da standart bir mahallede yaşam sürmektedir. Lise öğrencisi olan emin trajik bir trafik kazasını gördükten sonra olaylar da gelişmeye başlar. Ancak Emin, bu olayda sadece yerde yatan arkadaşı olan Leyla ve maskeli araç sürücüsünden başka kimseyi hatırlamaz.

Leyla’ya çarpan aracın mahalleye yakın bir konumda yer alan bir özel okuluna girdiği bilgisinin mahalleye gelmesi sonrasında mahalleli gayet doğal olarak bu olaya tepki gösterecektir. Ancak burada ilginç olan asıl şey, trafik kazasına karışan aracın bir şekilde kolejde kaybolmasıdır. Olaylar bu aşamadan sonra bambaşka bir hal alacaktır.

Duy Beni Dizisi Nerde Çekilmiştir?

İstanbul’un dokusunu görebileceğiniz Duy Beni dizisi; Bağcılar ilçesindeki Mahmutbey yakınlarında bulunan Altınbaş Üniversitesi’nde çekişmiştir. 

Full HD dizi izlemek için; https://www.trdiziizle.pw

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek