Reklamlar
Kadın 2022-10-20 18:58:25 Haber Zamanı

Düz Alyans Modelleri Tercih Ediliyor Mu?

Alyans aşkı sevgiye bağladığı bir sembolü olarak bilinir. Düz alyans modelleri sadeliği ile şıklığın ve zarafetin bir göstergesi olarak uzun senelerdir süre gelmiş olan bir gelenektir. Bu aksesuarın takılmış olması bağlılığı ve sadakati temsil eder. Sözlü nişanlı ya da evli olan kişilerin birbirlerine bağladıklarını gösteren bu yüzüklerin yuvarlak şekli sonsuzluğu temsil eder.

Aşkın iki insanın sonsuza kadar bağlamış olduğu söylenir. Sonsuz mutluluk sonsuz beraberlik ve sonsuz sevgiye kavuşturan aşkın en büyük temsilcisi bu yüzükler olur. Pek çok çiftin bu sonsuzluklarını temsil etmesi adına kullanmakta oldukları yüzüklerin pek çok modeli yer alır. Herkes tarafından sevilerek tercih edildiği bilinen bu alyansların yepyeni ve en sade modeli ile göz kamaştırır. Bu modelin sade bir modelde olarak üretilmiş olduğu ve en çok sadelikten yana tercih eden, şatafat sevmeyenlerin ilk tercihi olduğunu belirtmek gerekir.

Aşkın ve Bağlılığın Sembolü Olan Alyanslar

Zarafeti ile göz kamaştırmış olan pek çok modeli bulunan alyanslara bir yenisi daha ekleniyor.  Düz alyans modelleri pek çok kişi tarafından beğenilen ve yeni sezonun en beğenilen modeli olmuştur. Günümüzde daha çok çiftler daha sade olan yüzükleri tercih ediyor. Bu sadeliği şıklıkla beraber bezenmiş olanları tercih etmekte olduklarını ifade etmek gerekir. Hem şıklığı hem de sadeliği ile bakanları bir kez daha kendine bakmaya teşvik eden bir yüzük modelidir. Günümüzde yaygın bir şekilde kullanılıyor olması her iki tarafın da sevmiş olduğu modellerin çeşitliliği ile kendisini göstermiş olmasıdır. Bu çeşitlilik ile pek çok kişi tarafından beğenilmeye ve tercih edilme oranlarını artırmayı başarmış durumdadır.

Alyans Kullanımı Ne Zaman Başlamıştır

Çok eski senelerden bu yana kullanıldığı bilinen alyans eski Mısır dönemlerine kadar uzandığı belirtiliyor. Yuvarlak olarak tasarlanmasının ise sonsuzluğu getireceğine inandıklarını görebilmek mümkündür. Hayatınızı birleştireceğiniz kişiyle beraberliğiniz süresince parmağınızda taşıyacağınız yüzüklerin dikkatli bir şekilde seçilmiş olarak tercih edilmesi doğru bir karar olacaktır. Bu seçimler yapılırken her iki tarafın da düşünülmesi gerekir. Seçilecek olan modellerinde çiftlerin beraber beğenmiş olması oldukça önemlidir.

Alyans Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tercih edilecek olan yüzüklerin darlığı ya da genişliği çok önemlidir. Parmaktan düşecek kadar geniş olmayan kan akışını önleyecek kadar da dar olmayan yüzükler tercih edilmelidir. Tercih edilecek modellerin iç tarafında sizi rahatsız edecek herhangi bir desenin olmaması gerekir. Bununla beraber fazla desenli olan yüzüklerde el yıkama gibi işlemlerde arasına sabun dolma işlemi olabileceğinden görünümü zamanla matlaşabilir. Bu sebeple daha düz ve daha az desenli yüzükler tercih edilmelidir. Böyle olunca da imdadınıza düz alyans modelleri yetişir.

Alyansın Altın Mı Olması Gerekir Yoksa Gümüş Mü?

Yeni evlenecek olan bireyler arasında en çok merak edilen soruların tercih edilecek olan yüzüklerin altın mı yoksa gümüş olmasıdır. Bu konuyu açıklık getirmek için şu şekilde ifade edilebilir. Tercih edeceğiniz modeli ve şekli kendi isteğiniz ve beğeninize göre seçmeniz gerekir. Müstakbel eşiniz ile beraber seçeceğiniz gümüş veya altın olan yüzük modellerinden hangisi hoşunuza gidecek ise onu almalısınız. Bu sayede hangisi olup olmayacağı düşüncesinden de kurtulmuş olursunuz. Alyans fiyatları seçmiş olduğunuz modele göre değişir. Seçim yapılırken illa altın olmalıdır diye bir kural söz konusu değildir. Siz altın severken başkaları gümüş tercih edebilir. Genellikle erkekler altın yüzük takmayı sevmediklerinden tercihleri her zaman için gümüşten yana olur. Siz de hangi yüzüğü tercih edeceğinize eşiniz ile beraber karar vermelisiniz.

Altın Alyans Kaç Ayar Olmalıdır

Hayatınız boyunca tercih edeceğiniz alyansların sağlam olması gerekir. Bu sebeple birçok kişinin hangi ayar alyans alacakları da merak ettiği konular arasında gelir. Tercih edilecek olan modelleri de çoğunlukla sağlam olmasını isteyen kişilerin 14 ayar tercih etmekte oldukları bilinir. Fakat bu ayarda olan yüzüklerin sert olduğu için ölçü değişiminin yapılmaz. Herkes tarafından sevilerek tercih edilen model olan düz alyans 22 ayar olarak satışı vardır. Bu ayarda yer alan ürünlerin biraz daha yumuşak ve esnek olması ile ölçü ayarlanması daha kolay bir şekilde yapılabildiği bilinir. Daha detaylı bilgi için  https://www.qenalyans.com  sitesi ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek