Reklamlar
Gündem 2020-12-24 12:58:57 Tufan

Eczaneleri.NET Sitesi Nedir ve Ne İşe Yarar?

Nöbetçi eczane, mesai saatleri dışında önem arz eden ilaç ihtiyacını karşılamak ve halk sağlığı için nöbet listesine göre nöbet tutan eczaneye denir.

 

Nöbetçi eczane, mesai saatleri dışında önem arz eden ilaç ihtiyacını karşılamak ve halk sağlığı için nöbet listesine göre nöbet tutan eczaneye denir. Günümüzde nöbetçi eczane ihtiyacı durumunda yapılan ilk eylem akıllı telefondan veya masaüstü cihazımızdan o günün açık nöbetçi eczanelerini bulmak olmuştur. İnternette güvenilir ve doğru kaynak olmadığı için bu işlem bazen içinden çıkılamayacak bir hal alır. İşte sizi bu zahmetli işlemlere sokmadan en yakın nöbetçi eczane nasıl bulunur bunu anlatacağız...

 

Nöbetçi Eczane Nedir?

Nöbetçi eczane; Bölge eczacı odası ve onun temsilcileri tarafından belirlenerek il sağlık müdürlüğünün kabul ve onayı ile haftanın her günü gece açık olup nöbetleşme sistemi olarak halka hizmet veren eczanelere denir.

Eczaneleri.NET Sitesi Nedir?

Eczaneleri.net sitesi sizler için Türkiye'de hatta K.Kıbrıs'ta olan nöbetçi eczaneleri bile tek çatı altında toplayarak sokak sokak eczane aramanıza gerek kalmadan tek tuşla istediğiniz il,ilçe ve hatta istediğiniz mahallede bile size nokta atışı olarak hangi eczanelerin nöbetçi olduğunu gösteren ve aynı zamanda konum ve adres bilgilerini sunan bir nöbetçi eczane listeleme sistemidir.

Eczaneleri.NET Sitesi Ne İşe Yarar?

Herkesin başından geçmiştir; Gecenin bir vakti aniden rahatsızlanma ve buna bağlı bir sağlık sorunu yaşanmıştır. Hastanelerin acil bölümlerinde muayene olduktan sonra sizin için yazılan ilaçları hemen almak ve bir an önce rahatlamak istemişsinizdir ya da yakın çevrenizden birinin önem arz eden ilaçları bitmiştir. Günlük hayatta sık sık karşılaşılaşılabilecek durumlardır. İşte tam bu gibi olaylar başınıza geldiğinde sizleri yormadan bulunduğunuz il, ilçe veya mahalledeki nöbetçi eczaneleri dilerseniz harita yardımı ile size yol tarifi veya eczaneye ait telefon numarası ile ulaşabilmenizi sağlıyor. Eczaneleri.NET sitesinin internet kullanıcısına faydaları say say bitmez. En iyisi siz ilgili siteye giderek kendiniz bunları deneyimleyebilirsiniz….

 

Site: https://eczaneleri.net/

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek