Reklamlar
Spor 2017-06-13 14:14:25 Karakaya

Efsane Futbolcu Şaşırttı

Yeşil sahaların efsane futbolcuları arasında yerini almış bir isim olan sambacı Ronaldo, geçen yıllar ile bir hayli değişti. Futbol yaşamını bıraktıktan sonra kendisini iyice bırakan Ronaldo, R.Madrid formasıyla efsane kadro maçına çıktı.

 

15 yıl önce gençlik yıllarında yeşil sahalarda fırtına gibi esen Ronaldo şimdilerde futbol topunu ayağında zor tutuyor. Kariyerinde başarılar bulunan tecrübeli isim futbol kariyerini noktalandırdıktan sonra özel yaşamına pek önem göstermediği görüldü.

Cruzeiro formasıyla futbol yaşamına başlayan tecrübeli isim sırasıyla PSV Eindhoven, Barcelona, Inter, R.Madrid, Milan ve son olarak yeniden ülkesine geri dönere Corinthians forması giyerek 2010 sezonunda futbol kariyerini sonlandırdı. 1993 yılında başlayan futbol kariyerine başarılara imza atan Ronaldo 2002 yılında Dünya Kupasını kazanan kadroda yer aldı.

Efsaneler maçında yeniden yeşil sahalara dönen tecrübeli isim gösterdiği performans ile alkış alırken aldığı fazla kilolar nedeniyle geçmiş yıllarda ki gibi performans gösteremedi. Bir futbolcunun almayacağı kilolara ulaşan Ronaldo, efsane golleri ve çalımlarıyla hafızalarda kazınan futbolcular arasında.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek