Reklamlar
Gündem 2017-06-19 14:12:00 Karakaya

En Etkili Tribün BVB

Futbol tarihinde maçlar konuşulduğu gibi aynı zamanda futbol tribünleride en çok konuşulanlar arasında. Maça ilgi gösteren taraftarlar tribünlerde görsel şovlara imza atıyor. Maçın skorunu değiştirecek kadar etkili görsel şovlar gerçekleştiren taraftarlar maça damgasını vuruyor.

 

Ülkemizde son yıllardır yapılan güzel stadyumlar ile futbol maçlarına artan ilgiyle birlikte tribünlerde taraftarlar görsel şovlara imza atıyor. Bu yapılan görsel şovların sürekliliği olmadığı görülsede önemli maçlarda etkili bir görsel ile takımlarına destek veriyorlar.

Almanya Bundesliga'da mücadele veren son yıllarda etkili bir futbol oyunu gösteren B.Dortmund futbol takımı taraftarlarıda her maçta tribünleri dolduruyor. Ev sahibi konumunda olduğu sürede tribünleri her maçta dolduran kapalı gişe maçlarını izleyen B.Dortmund taraftarları 90 dakika takımlarına destek veriyor.

Özellikle kale arkasında bulunan taraftarlar oluşturdukları görselle takımlarına destek veriyor. Kale arkasında yaptıkları görseller ile her maça ayrı bir damga vurmayı başaran B.Dortmund taraftarı en etkili kale arkası taraftarı olarak biliniyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek