Reklamlar
Gündem 2020-11-16 21:02:30 Tufan

Eşiniz Ne Aşerdiyse Arayın Getirelim

Hamilelik döneminde sizlerin ya da eşlerinizin bazı sebze ve meyvelere karşı aşerme durumu bulunabilir.

 

Örneğin yeşil erik isteyebilir. Hepimizin bildiği üzere aşerme durumuna karşı millet olarak son derece hassasız. Eğer böyle bir durum olur da aradığımız şeyi bulamazsak diye endişe ettiğinize de eminiz. O halde bundan sonra kafanız rahat olabilir çünkü eşiniz yeşil erik ya da başka bir meyve, ne aşerdiyse siz arayacaksınız ve biz getireceğiz. İstanbul Ortaköy’de bulunan dükkanımızda her mevsim kendi bağ ve bahçelerimizde yetiştirdiğimiz organik ürünlerin satışını gerçekleştiriyoruz. Örneğin eşiniz yeşil erik mi aşerdi? Saat kaç olursa olsun bizi arayabilir ve yeşil eriği temin edebilirsiniz. Ürünlerimiz tamamen organiktir ve herhangi bir hormonsal bileşene sahip değildir.

Organik Ürünler Kapınızda

Sebze ve meyve yetiştiriciliğinde dikkate alınması gereken en önemli hususların başında organik tarım geliyor. Sizin de bildiğiniz üzere günümüzde ticari amaçların çok fazla ileri gitmesinden sebep kiraz üretiminde inorganik tarım yapılabiliyor. Hormonlu gıdalar daha hızlı büyüme sağlaması ve daha yüksek kar oranına sahip olmasından dolayı sizlere organik olarak satılabiliyor. Sektörde 20 yıldan fazla bir süredir bulunduğumuzu, Türkiye’nin en verimli topraklarından birkaç tanesi olan Antalya ile Bursa bölgelerinde yetiştiriciliğini yaptığımız ürünleri sizlere ulaştırdığımızı bilmelisiniz. Artık bu ürünleri son derece makul rakamlara kapınıza kadar getirtebilirsiniz. Seçeneklerimiz arasında kiraz ve benzeri meyvelerin bulunduğunu da söylemeliyiz. Kısa sürede ister WhatsApp üzerinden yazabilir isterseniz doğrudan iletişim kurarak sipariş verebilirsiniz.

Yetiştirme Kurallarına Uygun Yetiştiricilik

Tarım ve yetiştiricilik özellikle günümüzde sağlık açısından büyük önem arz ediyor. Hormonlu gıdaların hayatımızda çok fazla yer edinmesinden dolayı özellikle eşlerinizin hamilelik döneminde yediklerine ve içtiklerine dikkat etmeleri gerekir. Bu noktada aşerme durumlarını göz ardı etmemelisiniz. Canı karpuz mu istedi? İşletmemiz Bursa ve Antalya’da tüm yetiştiricilik kurallarına uygun şekilde sebze ve meyve yetiştirip sizlerle bu ürünleri buluşturuyor. Eşinizin canı bir anda karpuz istiyorsa hemen bizi arayabilir ve siparişinizi verebilirsiniz. Çok kısa bir süre sonra istekleriniz kapınıza kadar gelmiş olacaktır. Ayrıca söylemeliyiz ki karpuz gibi ürünlerimizi saklama koşullarına ve kurallarına uygun olarak bekletmekteyiz. Bu da her mevsim organik ve taze sebze – meyve tüketebileceğiniz anlamına gelmektedir.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek