Reklamlar
Gündem 2020-09-23 22:26:19 Tufan

Evcil Hayvan Sahiplendirme Platformu

İnsanlar günlük yaşamlarında kendilerine bir dost edinmek ve hayvanlara faydası olabilmesi adına hayvan sahiplenmeye yönelmektedir.

 

Hayvanlar her ne kadar konuşamayan canlılar olsalar da bir ömür boyu dostunuz olabilirler. Bu sebeple bir dosta sahip olmak isteyen insanlar satılık köpek gibi arayışlara girmektedir. Bu noktada ise evcil hayvan sahiplendirme platformları, hayvanseverlerin karşısına çıkıyor. Bu platformlardan birisi olan Patisahiplen, hayvanseverleri bir araya getirmekte olan bir web sitesidir. Web sitemiz üzerinde yer alan pomeranian boo gibi çok sayıda farklı ırktan evcil hayvanlar bulabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden evcil hayvanlarınıza bir yuva bulabilmek için ilanlarda ekleyebilirsiniz. Yani hem alıcı hem de satıcı olarak sitemizi kullanabilirsiniz.

Nasıl Evcil Hayvan Sahiplenebilirim?

Evcil hayvan sahiplenmek için yapmanız gereken şeyler çok basittir. Öncelikle hayvanın bakımlarını yapıp yapamayacağınıza ve evinizde bir evcil hayvan istediğinize net bir şekilde karar vermeniz gerekiyor. Eğer bu sorumluluğun altından kalkabileceğinizi düşünüyorsanız evcil hayvan sahiplenebilirsiniz. Ardından karar vermeniz gereken şey ise hangi hayvanı ve hangi ırkı istediğiniz olacaktır. Sitemiz bu noktada ilan çeşitliliği ve ilan sayısı ile ön plana çıkmaktadır. Geniş ilan çeşitliliği arasından istediğiniz ırktan hayvanları bulabilirsiniz. Satılık kedi gibi ilanlar arasında gezerken, hayvanlar hakkında tüm detayları ilan üzerinden öğrenebilmektesiniz. Bu detaylara hayvanın hangi ırktan olduğu, kaç yaşında olduğu, nerede bulunduğu ve ilanın ne zaman yayınlandığı gibi örnekler verilebilir. İlanlar arasında aradığınız, dostunuz olacak hayvanı bulduktan sonra ise ilan sahibi ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek