Reklamlar
Gündem 2017-01-12 09:49:41 Karakaya

Evde Çıkan Yangında 3 Kişi Öldü

Müstakil evde nedeni henüz bilinmeyen yangın da üç kişilik aile çıkan yangında yaşamlarını kaybetti. Sabah vakti nedeni bilinmeyen yangın kısa sürede evi sardı baba Halil Göktürk dışarı çıktı içerde eşi ve kızı çıkmayınca tekrar girdi. Eşi ve kızını dışarı çıkartmak istediği sırada yangının küle çevirdiği çatı çöktü.

Denizli'nin Çal İlçesi'ndeki müstakil evde henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan yangında evli çift ile 8 yaşındaki kızları öldü.

ÇIKAN YANGINDA ÇATI ÇÖKTÜ AİLE YANGINDA YAŞAMINI KAYBETTİ

Çal'ın Dağmarmara Mahallesi'nde 3 kişilik bir ailenin oturduğu müstakil evde, bu sabah, henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Alevler kısa sürede tüm evi sardı. 42 yaşındaki Halil Göktürk'ün yangın anında dışarı çıkabildi. Ancak, eşi ve kızı evde olduğu için tekrar içeri girdi. Bu sırada çatı çöktü.  Yangında Halil Göktürk, kızı Gülben Göktürk ile adı öğrenilemeyen eşi öldü.

İTFAİYE YANGINI SÖNDÜRDÜ ÖLENLERİN CESEDİ MORGA KALDIRILDI

İhbar üzerine sevk edilen itfaiye ekipleri yangını söndürdü. Yangının çıkış nedeninin belirlenebilmesi için inceleme başlatıldı. Yapılan incelemenin ardından ölenlerin cesedi morga kaldırılacak.

Jandarma, olayla ilgili soruşturma başlattı.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek