Reklamlar
Gündem 2019-11-18 19:14:38 Karakaya

Eyt'de son nokta koyuldu mu ak parti'den cevap

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, MYK toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. EYT ile ilgili basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Çelik'e Erdoğan'ın son EYT açıklaması da soruldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Seçim kaybetsek de bu işte yokum" demişti. Erdoğan ayrıca, "Emeklilikte Yaşa Takılanlar tutturmuşlar EYT.Niçin erken emeklilik? Bırakalım ne zaman emekli olması gerekiyorsa o zaman olsun. İskandinav ülkelerinin hepsi erken emeklilik sistemiyle battı. Herkes vaktinde emekli olmalı'' açıklamasında bulunmuştu. Bu konuyla ilgili "EYT'de son nokta koyuldu mu?" şeklinde soruya yanıt veren AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Sorunlara duyarlıyız ama ülkeye maliyeti var" ifadelerini kullandı.

Çelik özetle şunları söyledi:

"KKTC bayrağına karşı yapılan hadsiz ve hudutsuz saldırıyı şiddetle kınıyoruz.

AVRUPA'DA CAMİLERE SALDIRDILAR
İslam düşmanlığı ideolojisine sahip bir organizasyon tarafından yapılan bu eylem bütün insanlığa karşı yapılmış bir eylemdir. Norveç makamlarından gerekli hassasiyetin gösterilmesini istiyoruz. Camiler, kiliseler, havralar ortak korumada olmalı.


YILDIZ KENTER'İN VEFATI
Dün sanat camiamız için çok önemli olan bir ismi, Yıldız Kenter'i kaybettik. Toplumun tüm kesimlerini kucaklaması gereken sanatın eşsiz bir timsali olmuştur. Milletimizin ve sanat camiamızın başı sağolsun.

OTİZMLİ ÇOCUKLARA AYRIMCILIK
İncitici eylemlerde sorumluluğu olanlar görevden alındı.

CUMHURBAŞKANI'NIN ABD TEMASLARI
İlişkilerimizin potansiyeli mevcut sorunlardan daha büyük. Sözde Ermeni soykırımı yaptırımı gündemden kalkmıştır. trump'ın mektubu iade edildi, konu kapandı.

DOĞU AKDENİZ'DE SONDAJ GERİLİMİ
Koskoca AB, Rumların marjinal tezlerinin peşine takıldı. Doğu Akdeniz'de, Türkiye Cumhuriyeti'nin çıkarlarından ve KKTC'nin hak ve menfaatlerinden zerre kadar taviz verilmeyeceğini bildirdi.

İSRAİL'İN GAZZE'YE SALDIRILARI
Modern zamanların en uzun ve en saldırgan işgali.

BAŞÖRTÜLÜ KADINLARA OLAN SALDIRI
Prensip olarak hiçkimse tacize ya da hayat tarzından ve giyiminden dolayı saldırıya uğramamalıdır. Bu konuyu yakından takip etmemiz gerekmektedir. Provokatörlere karşı ortak bir tutum geliştirmeliyiz. Kamuoyunda hassasiyet ortaya koyuldu. Sayın Kılıçdaroğlu'nun açıklaması son derece müspettir.

ABD VE RUSYA'NIN YPG POLİTİKASI
Ferhat Abdi Şahin'in Bağdadi'den bir farkı yoktur.

ERKEN YAŞTA EMEKLİLİK TARTIŞMASI
Sorunlara duyarlıyız ama ülkeye bir maliyeti var."

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek