Reklamlar
Ekonomi 2020-01-18 13:27:45 Karakaya

Fatih Eryılmaz’dan Kıbrıs Turizmine Destek

 

Fatih Eryılmaz birçok farklı alanda yatırımlar yapmakta olan iş adamları arasında bulunmaktadır. Kendisinin birçok alana bu güne kadar yatırım yaptığı bilinmektedir. Kıbrıs son zamanlarda ünlü iş adamının yatırım planlamakta bulunduğu bölgeler arasında yer almaktadır. Bölgenin turizm açısından büyük bir cevher durumunda bulunmasından dolayı kendisi bu sektör içerisinde bölgede yapılmamışları yapmak adına yatırım planlamaktadır. Yapacağı dev yatırımın çalışmalarına başlamış bulunmakta olan iş adamı bugüne kadar yapmış olduğu projelerde olduğu gibi yatırım yapacağı sektör içerisinde 1 numara olmak istemektedir.

Kıbrıs gerek kendi içerisinde bulunmakta olan yerel turistler açısından, gerek Türkiye üzerinden ulaşım sağlayan turistler bakımından ve gerek ise dünyanın dört bir tarafından tatil için tercih edilen bölgelerin başında gelmektedir. Bölgenin bu derece yoğun bir turist akımının olması sebebiyle yatırımlarına bu kanal üzerinden devam etme kararı almış bulunmaktadır. Kendisinin turizm ile ilgili Türkiye içerisinde de yatırımları bulunmaktadır. Bu yatırımlardan edinilen tecrübe ve bilgi ile Kıbrıs ülkesinde bulunmakta olan şehirlere dev yatırımların yapılması planlanmaktadır. Bölge içerisinde turizm alanını ilgilendirmekte olan birçok yatırım çeşidi bulunmaktadır. Bu noktada turizm ile ilgili ve alakalı bulunmakta olan tüm hizmetlere yatırım yapılması planlanmaktadır.

 

Fatih Eryılmaz Hizmetlerin birbiri ile bağlantılı olması neticesinde yapılacak hizmetinde bu şekilde olması istenmektedir. Bu şekilde birbiri içerisine bulunmakta olan birçok hizmet tek el tarafından verilebilecek ve daha uygun fiyatlara sunulabilecektir. Hizmetin bu şekilde olmasının gerek müşteriler için gerek yatırımcılar için son derece cazip olacağı bilinmektedir. Turizm alanında yapılacak olan yatırım ile birçok kişi iş sahibi de olacaktır. Nerede ise yılın her zamanı turist bulunduğu bilinen Kıbrıs ülkesinde bu alanda bir yatırımın yapılması da bölge halkını memnun eden konulardan birisi olarak bilinmektedir. Bölgede turizm alanında çalışmakta olan ve bu noktada iş ihtiyacı bulunan kişilerin sayısı son derece fazladır,. Yapılacak olan bu yatırım ile yüzlerce kişinin iş sahibi olması sağlanacaktır. Yapılacak olan yatırım bölgenin birkaç noktasına yapılması planlanmakta olan bir yatırım olarak halen tasarım aşamasındadır.

  

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek