Reklamlar
Gündem 2017-04-21 16:55:25 Karakaya

FETÖ/PDY Soruşturmasında Bylock'dan 10 Kişi Tutuklandı

FETÖ/PDY soruşturmasın da terör örgütün haberleşme uygulamasını kullanan 10 kişi tutuklandı. 3'ü kadın 10 kişi bylock kullandıkları tespit edildi gözaltına alınan şüpheliler bugün adliyeye sevk edildi zanlıların tamamı tutuklandı. Zanlılar cezaevine götürülürken yakınları gözyaşı döktü.

Denizli'deki FETÖ/PDY soruşturması kapsamında örgütün şifreli haberleşme sistemi ByLock'u kullandığı ve örgütün okullarında da öğretmenlik ve muhasebecilik yaptığı belirtilen 3'ü kadın 10 kişi gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen şüphelilerin tamamı tutuklandı.

FETÖ/PDY SORUŞTURMASINDA 10 KİŞİ BYLOCK KULLANMAKTAN TUTUKLANDI

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında, örgütün şifreli haberleşme programı olan ByLock'u kullandığı belirlenen kişilere yönelik geçen salı günü operasyon yaptı. Aynı zamanda örgüte ait okullarda öğretmenlik ve muhasebecilik yaptığı belirtilen 3'ü kadın 10 kişi gözaltına alındı. Bugün adliyeye sevk edilen zanlıların tamamı tutuklandı. Zanlılar cezaevine götürülürken, yakınları gözyaşı döküp el salladı.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek