Reklamlar
Gündem 2020-10-09 16:43:29 Tufan

Fussilet Kuran Merkezi Video Hizmeti 

 Kuran video hizmetleri, ülkemiz çapında internet kullanımının yaygın hale gelmesi ve teknolojinin de ileri seviyelere ulaşması ile sıklıkla tercih edilmekte olan hizmet ürünlerinden biri halini almıştır.

 

 Kuran video hizmetleri, ülkemiz çapında internet kullanımının yaygın hale gelmesi ve teknolojinin de ileri seviyelere ulaşması ile sıklıkla tercih edilmekte olan hizmet ürünlerinden biri halini almıştır. Özellikle Youtube kanalı adı verilen birimler aracılığıyla paylaşılmakta olan video içerikleri, binlerce hafızın kendini yorumunu içermekte ve yüzlerce dil üzerinden çevrisi gerçekleştirilebilmektedir. Hal böyle olunca Kuran video içeriklerinde önemli derecede bir artış yaşanırken içerik üretim sorumluluğunu alabilecek kanal ihtiyacında da aynı oranda yükselme gözlemlenebilmiştir. Ülkemiz çapında en kaliteli Kuran videoları hizmetinin sunulduğu ve her yıl milyonlarca takipçi tarafından takip edildiği bilinen Fussilet Kuran Merkezi kanalı, kuruluş yılı olan 2011’den beri faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Sunmakta olduğu binlerce Kuran videosu ile kişisel maneviyatı hat safhalara çıkarabilen oluşum, 2020 yılında kurulan ve Fussilet Vakfı adı verilen bir vakıf platformuna da ilham kaynağı olmuştur. Sizde en kaliteli Kuran video hizmetine kesintisiz şekilde erişim sağlamak istiyorsanız Fussilet Kuran Merkezi kanalının resmi adresini günün her saatinde ziyaret edebilirsiniz.

Fussilet Kuran Merkezi Video Platformu

  Video platformları, genellikle Youtube mecrası üzerinden faaliyet gösteren ve kişilerin ilgi duyabileceği birçok tarzda içeriğin paylaşıldığı oluşumlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Her kanal, bünyesine yer alan takipçi profilini öğrendikten sonra izlenme sayısını yükseltecek içeriklerin hazırlanmasını sağlamalıdır. Bu bağlamda ülkemiz Youtube kullanıcıları tarafından sıklıkla istenen ve merak edilen video içeriklerinden biri de Kuran videolarıdır. Türkiye’de 7 kıtaya birden yayın yapabilme ve her yıl 100 milyon izlenme rakamına ulaşabilme başarısını göstermiş tek platform olan Fussilet Kuran Merkezi kanalı, uzman bir hafız ekibi tarafından gerçekleştirilen profesyonel video içeriklerini sunmaya devam etmektedir. Siz de en kaliteli Kuran videolarına ücretsiz olarak erişim sağlamak istiyorsanız Fussilet Kuran Merkezi video platformunu 7/24 ziyaret edebilirsiniz

Kaynak : https://www.fussiletvakfi.org/

Youtube :  https://www.youtube.com/fussiletvakfi

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek