Reklamlar
Eğitim 2016-04-21 02:30:55 Karakaya

Gebze Yüzme Kurslarında En Başarılı Kulüpler

Gebze ilimizde 2014 yılında acılan ve faaliyet gösteren Gebze su sporları sizleri deneyimli eğitmenler eşliğinde sizlere yüzme dersi veriyoruz. Sizlerin yaş ortalaması bizler için önemli değil bizim amacımız sizlere en kaliteli eğitimi vermek ve hepinize su sporları sevdirmek ve bu alanda kaliteli sporcular yetiştirmektir. Gebze yüzme kursu sayesinde sizlerde su üstünde durmayı öğretiyoruz.

 Yüzmenin çeşitli kollarını sizlere temelden başlayarak eğitmenlerimiz tarafından gösteriyoruz. Sizlerde su sporları ile ilgili iseniz sizlere her zaman yardımcı olabilir ve yüzmede sizleri istediğiniz seviyeye kadar çıkartabiliriz. Ekip arkadaşlarımıza Gebze yüzme kursu telefon numaraları sayesinde ulaşabilir ve öğrenmek istediğiniz her konu hakkında detayı bilgiler alabilirsiniz.

TELEFON :0541 243 34 33Gebze Yıldız Kulaç Yüzme Klubü olarak  Tüm Yüzme Sitillerini Öğretiyoruz

Sizlerde yüzmeyi seviyor ama nasıl, nerede yüzebilirim diye kendinize soruyorsanız artık bu soruları sormaktan vazgeçebilirsiniz. Bizler tam ekip olarak sizlere her zaman Gebze su sporları ile ilgili bilgiler verebilir ve sizleri öğrenmek istediğiniz yüzme stillerini hepsini temel bilgilerini gösterebiliriz. Hemen bizleri Gebze yüzme kursları olarak aralayabilirsiniz.

Sizlere özel eğitmenlerimiz ile sizler bire bir çalışabilir ve isterseniz çocuklarınızı ilerde büyük sporcu olarak yetiştirebilir ve onun çok güzel yerlere gelmesine eşlik edebiliriz. Kurslarımızda kelebek yüzmeden, serbest yüzmeye kadar tüm yüzme stillerini öğretiyoruz. Sizlerde su sporlarına arzu duyuyorsanız bizleri hemen 0541 243 34 33 bu numaradan arayabilire yada /www.gebzeyuzmekurslari.com/ internet üzerinden bulabilir ve özel eğitmenlerimizden randevu talep edebilirsiniz.

 

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek