Reklamlar
Spor 2017-06-09 09:39:38 Karakaya

Gelecek Sezon Kadroda İkinci Kaleci Görevinde Olması Bekleniyor

15 senedir sarı lacivertli formayı terleten Volkan Demirel'in gelecek sezon ikinci kaleci görevinde olacağı ifade ediliyor. Uzun süredir Fenerbahçe kalesini kimseye bırakmayan Volkan Demirel, gelecek sezon yedek olarak bir çok maçın kadrosuna katılacağı ifade ediliyor.

 

Fenerbahçe futbol takımı gelecek sezon kaleyi emin eldivenlere bırakmak için çalışmalarını sürdürüyor. Volkan Demirel'in yedek kulübesinde bekleme zamanı geldiği Fenerbahçe'de 35 yaşında ki file bekçisinin ikinci kaleci olması yönelik planlar olsada Volkan Demirel performansıyla birinci kaleciği yeniden alıyor.

Üst düzey kaleciler ile temas kuracak sarı lacivertliler yeni sezonda güçli eldivenleri transfer etmeyi düşünüyor. David Opsina ile ilgilenen Fenerbahçe Kolombiyalı file bekçisini renklerine katmak için harekete geçti.

Transferi ve maliyeti oldukça güç olan tecrübeli file bekçisinin transferi 15 milyon euro'yu bulabilceği ifade ediliyor. Henüz transferin netleşmediği ifade edilirken Volkan Demirel'in ikinci kaleci olarak gelecek sezon kadroda olacağı ifade ediliyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek