Reklamlar
Politika 2017-03-09 15:48:50 Karakaya

Genç Kadınları Türkiye'ye Fuhuş İçin Gönderen Çete Çökertildi

Ukrayna'da genç kadınları Türkiye'ye fuhuş için gönderen çete çökertildi. Bir annenin oğlu ile birlikte yaptığı insan tacirliği iddiaları hakkında Ukrayna Sınır Güvenliği açıklama yaptı. Kadınlara ayda 5 bin dolar vaadinde bulunuldu aracılık yapanlar da her kişi üzerinden 1500 euor kazandığı öne sürüldü.

Ukrayna'da genç kadınları fuhuş amacıyla  Türkiye'ye gönderen bir çete daha ortaya çıktı. Ukraynalı bir annenin, oğlu ile birlikte Ukrayna-Türkiye hattında insan tacirliği yaptığı iddia edildi.

GENÇ KADINLARI TÜRKİYE'YE FUHUŞ YAPMAK İÇİN GÖNDERİYORDU

Ukrayna Sınır Güvenliği Servisi'nden yapılan açıklamada,  Ukrayna'dan genç kadınları fuhuş yaptırmak üzere  Türkiye'ye gönderen  Ukrayna vatandaşının Odessa havaalanında yakalandığı bildirildi.

UKRAYNA MEDYASINDA ÇIKTI KADINLARI İSTANBUL'DA ANNESİ KARŞILIYOR

Ukrayna basınında yer alan haberlerde, gözaltına alınan kişinin annesinin  İstanbul'da Ukraynalı kadınları karşılamasının planlandığı belirtildi.

KADINLARA AYDA 5 BİN DOLAR VAADİ

Ukraynalı kadınlara  İstanbul'da fuhuş yapmaları için ayda 5 bin dolar vaadinde bulunulduğu, fuhuşa aracılık yapan  Ukrayna vatandaşının ise,  Türkiye'ye gönderdiği her kişinin üzerinden bin 500 Euro kazandığı öne sürüldü.

ŞUBAT AYINDA İKİ UKRAYNA VATANDAŞI YAKALANDI

Ukraynalı kadınları fuhuş amacıyla  Türkiye'ye gönderdiği belirlenen iki  Ukrayna vatandaşı daha geçtiğimiz şubat ayında yakalanmıştı.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek