Reklamlar
Sinema 2020-05-17 03:46:20 Karakaya

Gerçek Efsaneler Tesadüfi Olamaz: Will Smith Filmleri

İlk olarak 1990 yılında The Fresh Prince Of Bel- Air dizisinde gördüğümüz Will Smith 1995 yılında çekilen Çılgın İkili 1 ile sinema dünyasına adım attı ve 20 yıllık bir efsane ile tanışmış olduk.

Çektiği filmler, özel hayatı ve karakteri ile her zaman ilgi gören Will Smith’in en iyi filmlerini sizler için mercek altına aldık.

Tanışma Faslı: Bad Boys II Çılgın İkili

1995 yılında çekilen bu filmin başrolünde Will Smith’in yanında Theresa Randle, Lisa Boyle, Martin Lawrence ve Tcheky Karyo’yu görmekteyiz. Yönetmenliğini ise Michael Bay üstlenmiştir. Komedi ve aksiyon türünce olan Mike Lowry ve Marcus Brunett Miamili iki polisi canlandırmaktadır. Marcus garanti yaşamı seven, emekli olmak için gün sayan ve tehlikeleri işlere karışmak istemeyen bir polisken Mike ise tehlikeyi seven, çapkın ve mirası ile zengin sayılan bir polistir. Polislerin sorumluluğunda olan yüklü miktarda uyuşturucunun çalınması ile macera başlar ve görevi yerine getirebilmek için sadece 72 saatleri bulunmaktadır. Bu 72 saat onlara hiç de kısa gelmeyecektir. Aksiyon dolu dakikalar geçirmek ve full hd film izlemek istiyorsanız https://www.fullhdfilmizlesene.com/ adresiniz olmalıdır.

Boksun Efsanesi: Ali

Dünyaca ünlü boksör Muhammed Ali’nin hayatını bir de Will Smith ile izleyin. İki muhteşem detayın bir arada olduğu efsane filmlerden biridir. Filmde boksörün 1964- 1974 yılları arasındaki yaşamı anlatılmaktadır. Hayat hikayesi ve Will Smith’in usta oyunculuğu ile Oscar’a aday olarak gösterilen yapıt oyuncunun ustalığını da bizlere göstermektedir. Muhammed Ali’yi canlandırırken gösterdiği çaba MTV Film Ödüllerinden En İyi Erkek Oyuncu ödülü ile taçlandırılmıştır. Efsaneler film ile de bitmez ve Will Smith Muhammed Ali’nin hayatından çok etkilendiğini açıklayarak Müslüman olmaya karar verdiğini açıklar. Film izle kategorisinden ismi aratarak bu anlara tanıklık edebilirsiniz.

Siyan Giyen Adamlar Serisi

Film üç seriden oluşmaktadır. İlk film 1997’de ikinci film 2002 yılında üçüncü film ise 2012 yılında çekilmiştir. Dünyada insan gibi görünen çok tehlikeli yaratıklar bulunmaktadır.  Ve bu yaratıklara karşı gizli görev yürüten ajanlar konu edilmiştir. Son teknoloji silahlar ile bu yaratıklara karşı mücadeleye konuk olabilirsiniz. İkinci filmde ise Kay’in hafızası silinmiş ve sıradan bir hayatı yaşamaya başlamıştır. Ancak değişen olaylar ile dünyanın yok olmasını önlemeye çalışacaklardır. Son filmde ise komedi biraz geri plana atılırken gizemli ve daha duygusal bir hikâye kurgulanmıştır. Toplumsal konuların çokça eleştirildiği ve değişik uzaylılar ile mücadele anlatılmaktadır. Seride Will Smith’in oyunculuğu filmleri yine çok daha yukarı taşımaktadır. HD film izle bölümünden seriyi keyifle takip edebilirsiniz.

Ben Robot 

2004 yılında vizyona çıkan bu film Isaac Asimov’un romanından uyarlanmıştır. Filme konu olan 3 temel robot yasası ile insanlar yaşamaktadır. Tüm insanların robotlardan en ufak bir şüphesi bile yokken dedektif Del Spooner yani Will Smith için durum pek de öyle değildir ve robotların da suçlu olabileceğini ispatlamaya çalışmaktadır.

Genç Kızların Will Smith’e Olan Hayranlığını Arttıran: Aşk Doktoru

2005 yılına bomba gibi düşen bu filmde oyuncu kadrosu da çok dikkat çekmektedir. Eva Mendes, Amber Valletta, Kevin James ve Paula Patton ile film oldukça keyifli bir hal almaktadır. Filmde Will Smith erkeklerin kadınları tavlayabilmesi için yollar göstermesini konu alır. Umutsuz çiftlere umut olan ve aşıkların kavuşmasına yardımcı olan Hitch’in yolu bir gün muhasebeci Albert ile kesişir ve olaylar başlar. Oldukça yeteneksiz muhasebeciye yardım ederken gazeteci Sera Melas ile tanışır ve kendisine âşık olur. Ona göre ise aşk hastalığına yakalanır ve kendisine de reçete yazması gerekir. Aşk doktorunun aşkını da görebileceğiniz filmi izlerken oldukça gülecek ve keyifli anlar yaşayacaksınız.

Bu aşamadan sonra Will Smith filmleri tavır değiştirmektedir. 2006 yılında çekilen Umudunu Kaybetme filmi ile umut ve sevgi dolu bir babanın mücadelesini izleyeceksiniz. Bu filmdeki başarılı oyunculuğu ile Altın Küre ödülüne de aday olarak gösterilmiştir.

Ben Efsaneyim- Hancock

2007 yılında bilimkurgu tarzındaki bu film oldukça ses getirdi. Kanser hastalarını tedavi etmek için kullanılan virüse karşı bağışıklığı olduğu için hayatta kalan tek insan olarak yaşamı anlatılmaktadır. Yine bilim kurgu kategorisinde 2008 yılında çekilen Hancock ise oyuncuyu karşımıza bir süper kahraman olarak çıkarmaktadır.

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek