Reklamlar
Teknoloji 2018-07-16 21:38:12 Karakaya

GTA 5 Online Lider Olmayı Sürdürüyor

En çok oynanan oyunların başında gelen GTA 5 her kesimden insana hitap ederken aynı zamanda devamlı olarak gelen modların çok daha üst bir noktaya getirildi. Hemen hemen her hafta yeni etkinliklerin dahil olmasından dolayı hali hazırda en çok oynanan oyunlar listesinde ilk sırada bulunmayı sürdürüyor. Peki, GTA 5 oyun modları son haftalarda ne gibi değişiklikler getirdi?

GTA 5 için en önemli modların başında kuşkusuz “Executive Business” gelmektedir. Özellikle online mod ile tüm oyunların geride kalması sağlanırken aynı zamanda farklı hikayeler üzerinden hareket edilmesi de sağlanmaktadır.

Trap Door Mücadelesi

Mayıs ayının sonlarında eklenen Trap Door modu ise son derece etkili bir ölüm maçına imkan hazırlıyor. GTA 5 oyuncuları tarafından en çok sevilen modlar arasında bulunan Trap Door ile duvarlarla çevrilmiş bir geniş bir alanda hayatta kalma mücadelesi verilmektedir. Oyunculardan bir tanesinin öldürülmesi halinde ise tüm diğer oyuncular kırmızı bölgeye gönderilmektedir. Bu bölgenin kaybolmasından önce ana bölgeye gidilmesi ve tekrar mücadeleye girişilmesi gerekli olurken bir hayli heyecanlı anlar yaşanmaktadır.

Vespucci Job Modu

GTA 5 sevenler tarafından büyük bir hasretle beklenen modların başında ise kuşkusuz Vespucci Job gelmekteydi. Polisler ile suçluları karşı karşıya getiren modda temel amaç polisin göremediği 15 kontrol noktasından bir tanesine ulaşabilmektir. Son derece heyecanlı bir aksiyonun içinde olunmasından dolayı oyun severler tarafından sevilen bu modda işlemlerin tamamı arabada gerçekleşmektedir. Arabadan çıkış olmadığı gibi herhangi bir silahın kullanılması da söz konusu değildir.

Wenny Issi Yarışları

19 Haziran 2018 tarihinde eklenen Classic Yarış modu ise Wenny Issi ile hızlı dönüşler yapabilenler için tam bir zevk haline geldi. Mini Cooper tarzında olan aracın kontrolü oldukça zor olmasına karşın yarışlarda çok eğlenceli zaman geçirilmektedir. Özellikle hazırlanmış yollara girerek yükseklerden atlamak ve diğer araçlarla amansız yarışa girilmesi de GTA 5 modunun çok daha yoğun bir şekilde kullanılmasını beraberinde getiriyor. Her zaman yenilenen modlarıyla farklı bir yüzle oyun severlerin karşısına çıkan Rockstar Games imzalı oyunun ilerleyen yıllarda da şimdiden liderlik koltuğunda olacağı konuşuluyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek