Reklamlar
Kültür Sanat 2019-12-06 18:51:02 Karakaya

Güvenilir ikinci el kitap satışı

Elinizde bulunan ikinci el kitaplar, eski yazmalar, ilk basım kitaplar, değerli kitaplar ve antika kitapları satmak istediğinizde sizlere profesyonel bir şekilde yardımcı olan, kitaplarınızı gerçek değeri üzerinden satın alarak dolandırılmanızı ve kandırılmanızı önleyen Bakırköy ikinci el kitap alanlar olarak hizmet veriyoruz. Paraya sıkıştığınızda kitaplarınızı gerçek değeri üzerinden satmak istiyorsanız, ellinizde bulunan ilk basım kitapları kandırılmadan gerçek fiyatı üzerinden satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İkinci el kitap piyasasında uzun süredir yer alan ve kitap konusunda profesyonel olan kişiler olarak kitaplarınızı titiz bir şekilde inceliyor, gerçek değerini tespit ettikten sonra size fiyat teklifi yapıyoruz. Satmak için onay verdiğinizde size nakit ödeme yaparak kitap satın alma işlemini gerçekleştiriyoruz. Ders kitapları, bilimsel kitaplar, dergiler, eski eserler, el yazmaları gibi değerli kitapları mevcut fiziksel durumları ve basım tarihleri göz önüne alarak ekspertiz yapıyor, yapmış olduğumuz ekspertiz neticesinde kitap satın alma işlemi yapıyoruz.

Tüm kitaplarda olduğu gibi eski eser ve el yazması kitaplar ile birlikte antika kitaplarını için de satın alma işlemi yapan kartal ikinci el kitap alanlar olarak profesyonel ve titiz bir ekspertiz işlemi sonrasında bu kitaplar için sizlere fiyat teklifi sunuyoruz. Maddi açıdan çok değerli olan antika kitaplar için işin profesyonelleri tarafından ekspertiz işlemleri yapılmasını sağlıyoruz. Antika eserler üzerine uzmanlaşmış ve kitaplar üzerine tecrübe ve deneyim kazanmış olan personellerimi zile satmak istediğiniz değerli kitapları titiz bir şekilde inceliyor, kitaplarınızın mevcut fiziksel durumlarını tespit ediyor, basım tarihi ve bilgi değerine göre fiyat tespiti yapıyoruz. Tüm bu süreç sonunda sizlere gerçek değeri üzerinden fiyat teklifimizi yapıyoruz. Fiyat teklifimizi onaylamanız durumunda nakit ödeme yaparak kitaplarınızı sizden satın alıyoruz. Kitaplarınızı satmak için getirdiğinizde yapılan ekspertiz işlemleri için sizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Evinizde bulunan, satmak istediğiniz, depolamak istemediğiniz veya bilgilerinden başkalarının yararlanmasını istediğiniz kitaplar için Maltepe ikinci el kitap alanlar ile iletişime geçebilirsiniz. Satmak istediğiniz kitapları gerçek değeri üzerinden satın alan, kitap konusunda size ücretsiz kitap ekspertiz hizmeti veren ve yapmış olduğu ekspertiz sonucunda size fiyat teklifi veren Kadıköy ikinci el kitap alanlar aynı zamanda ikinci el kitapları satın alabileceğiniz bir sahaf olarak da sizlere hizmet veriyor. Kitap alanlar ile kitap satanların buluşma noktası olan, değerli kitap satmak ve değerli kitaplar almak isteyenlerin uğrak noktası haline gelmiş olan sahaf aynı zamanda antika değerine sahip olan kitapları da kolayca bulabileceğiniz bir yerdir. Kitap konusunda uzun yıllardır sektörde yer alıyor olması, profesyonel hizmet anlayışı ve karşılıklı güven çerçevesinde satın alma ve satma işlemi yapıyor olması herkes tarafından güvenilen bir kitapçı olmasını sağlamıştır. Satmak istediğiniz kitapları getirmeden telefon üzerinden veya whatsapp ile iletişime geçerek fiyat teklifi alabileceğiniz ikinci el kitap alanlar sizlere profesyonel bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek