Reklamlar
Kadın 2020-06-05 05:14:15 Karakaya

Güzelleşmek İsteyenler İçin Uzman Hizmetler

Uzman estetiyseler güzelleşmek isteyenler için uzman hizmetler veriyorlar. Yaptıkları makyaj uygulamaları ile kişilerin yaptırdıkları makyajları uzun süre kullanmalarını sağlıyorlar.


Hizmetler

İstanbul’un farklı semtlerinde hizmet veren güzellik merkezi olarak kişilerin kalıcı makyaj

ihtiyaçlarını karşılıyorlar. 

Bu alanda verdikleri hizmetler şunlardır;

  • Kalıcı eyeliner
  • kaş kontürü
  • Dudak renklendirme
  • Protez tırnak
  • İpek kirpik
  • Dudak gençleştirme
  • 3d kıl tekniği
  • Saç simülasyonu
  • Microblading kaş

Yapılan bu uygulamalar kişilerin ciltlerine bağlı olarak birkaç yıl kalabiliyor. Bu sayede kişiler makyaja harcadıkları zamandan tasarruf ediyorlar.

Dudaklara Yapılan Kalıcı İşlemler

Kişiler dudaklarının güzel görünmesini isteyenler uzman estetiyseler kalıcı uygulamalar yapıyorlar. Dudaklar için yaptıkları uygulamalar arasında dudak gençleştirme, dudak kontörü, dudak makyajı ve dudak renklendirme uygulamaları yer alıyor. Bu uygulamaları tamamen acısız şekilde kişilerin dudaklarına uyguluyorlar. 

Dudak renklendirme işleminde dudakların parlak renkli ve dolgun gözükmesini sağlıyorlar. Uyguladıkları dudak kontörü sayesinde de dudak yapısındaki bozukluğu ortadan kaldırıyorlar. Yapılan dudak kontörü uygulamasını en fazla 1,5 saat içinde tamamlıyorlar. Kişiler yaptırdıkları dudak kontörünü 4 yıla kadar kullanabiliyorlar. Ayrıca yaptıkları işlemden sonra ücretsiz kontrol hizmeti de veriyorlar.

Kaş Silme İşlemleri

Beykoz, Kartal ve Beylikdüzü şubelerinde uzman çalışanlarıyla kaş silme işlemleri de yapıyorlar. Yaptırdıkları kalıcı kaş işlemlerinden memnun kalmayanlar kaşlarını sildirmek istediklerinde merkeze başvuruyorlar. Randevu sonrasında uzman ekipler kaşlarda yapılan uygulamayı yarım saat ile bir saat aralığında silerek kaşların eski görünüme kavuşmasını sağlıyorlar. Genellikle tek seansta silme işlemini gerçekleştiriyorlar. Ancak uzun süre önce yaptırılan kaş uygulamalarının silinmesi birkaç seans sayesinde gerçekleştirilebiliyor. Kaş silme ve diğer ihtiyaçları için kişiler ozgetomar.com adresi üzerinden şubelerle iletişime geçip randevu alabiliyorlar.

Bilgi ve randevu için:  0850 885 34 01


 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek