Reklamlar
Kadın 2020-10-15 15:27:41 Karakaya

Hamilelik Döneminde Şıklığınızdan ve Konforunuzdan Ödün Vermeyin

Hamilelik Döneminde Şıklığınızdan ve Konforunuzdan Ödün Vermeyin

Son derece özel ve benzersiz bir süreç olarak kabul edilen emzirme dönemi, evin dışında olunan zamanlarda anneler için kimi zorlukları da beraberinde getirebiliyor. Bebeklerinin emzirme ihtiyacını karşılamak isteyen anneler normal kıyafetlerle emzirme ya da süt sağma işlemlerini konforlu bir şekilde yerine getiremeyebiliyorlar. Bu nedenle hem annelerin hem de bebeklerin rahatlığının sağlanabilmesi için annelerin bulundukları her ortama uygun olarak emzirmeyi kolaylaştıran kıyafetlere sahip olmasının önemi ortaya çıkıyor. Normal kıyafetlerle bebeklerin emzirmesi zor ve rahatsızlık verici olduğundan günümüzde bu amaca yönelik olarak özel dizayn edilmiş kıyafetler anneler tarafından giderek daha fazla tercih ediliyor. Bu tarz kıyafetler hem hamilelik hem de doğumdan sonraki emzirme dönemi için özel detaylar göz önünde bulundurularak tasarlanıyor. Hubla Design da annelerin hayatlarındaki bu özel dönemlerinde konforlarını artırabilmek adına son derece hafif ve yumuşak kumaşlardan üretilen emzirme elbisesi modelleri ile kendilerini daha canlı ve rahat hissetmelerini sağlamayı hedefliyor. Farklı modellerin ve tarzların ön plana çıktığı Hubla Design emzirme elbisesi koleksiyonu annelere yalnızca günlük hayatta şıklık sağlamakla kalmıyor; aynı zamanda iş hayatında, davetlerde ya da özel günlerde de tarzlarını ortaya çıkarma imkanını veriyor. Anne adaylarının doğumdan sonra gardroplarında ayrılmaz bir yere sahip olan emzirme elbiseleri aynı zamanda farklı aksesuarlar ile kombinlendiğinde farklı tarzlara da imza atılmasını sağlayabiliyor. Böylece doğumdan sonra henüz fazla kilolarının tamamından kurtulamayan ve emzirme esnasında hem kendisinin hem bebeğinin rahatlığını sağlamak isteyen anne adayları kullandıkları aksesuarlar ile yaptıkları kombinler sayesinde az parça ile şıklığı yakalamanın avantajlarından da yararlanabiliyorlar. 

Emziren Annelerin Gardroplarının Vazgeçilmezi : Hubla Design Tesettür Lohusa Elbiseleri

Doğumdan sonraki ilk 6 hafta olarak değerlendirilen lohusalık döneminde annenin hayatında çok önemli değişiklikler meydana geldiğinden bu süreci en kolay şekilde atlatabilmesi için her açıdan rahat ettirilmesine ve rahatının sağlanmasına özen gösterilmesi gerekiyor. Anneler ile bebekler arasında en özel ve kuvvetli bağların emzirme esnasında kurulduğu kabul ediliyor. Annelik duygusunu en yoğun şekilde tadarken bebeklerinin ihtiyaçlarını da karşılayan annelerin lohusalık dönemlerinde tercih ettiği kıyafetlerin rahatlıklarını en üst düzeye taşıması gerekiyor. Hamilelik döneminde alınan kilolar doğumun ardından bir anda verilemediği durumlarda anneler hamile kıyafetlerini lohusalık döneminde de bir süre daha giymeyi tercih edebiliyorlar. Ancak lohusa elbiseleri annelerin doğumdan sonraki süreçte özellikle emzirme gibi ihtiyaçlarını da göz önünde bulunduracak şekilde tasarlandığından anne adayları için çok daha rahat alternatifler haline gelebiliyor. 

Annelerin doğumdan sonraki ihtiyaçlarının ve rahatlığının her geçen gün daha fazla göz önünde bulundurulmasına bağlı olarak muhafazakar giyim tarzını benimseyen annelere yönelik tesettür lohusa elbise modelleri de artan çeşitliliği ile dikkat çekiyor. Tesettür lohusa elbiseleri, hamilelik döneminde anne adaylarının vücutlarında oluşan değişikliklere uygun olacak şekilde tasarlanıyor. Bu sayede doğumla birlikte kendilerini yoğun bir temponun içerisinde bulan anneler konforlarından ödün vermeden şık ve zarif bir görünüm elde edebilmenin de tadını çıkarıyorlar. 

Hubla Design tesettür lohusa elbisesi modellerinde esneyebilen ve hava alabilen, tercihen pamuklu kumaşları kullanarak anne adaylarının konforunu artırmaya özen gösteriyor. Tesettür lohusa elbiseleri de günlük giyimden daha şık ve abiye modellere kadar geniş bir ürün çeşitliliğine sahip bulunuyor. Ayrıca annelerin konforunu sağlayabilmek adına hem kışlık hem de yazlık modeller şeklinde üretiliyorlar. Bu aşamada annelerin de kıyafet seçimi esnasında mutlaka mevsime uygun ürünleri seçmesi; pamuklu kumaşlara yönelip sentetik ve polyester kumaşlardan uzak durmaya özen göstermeleri önemli bir nokta olarak kabul ediliyor. 

Hubla Design Ürünleri İle Modayı Yakından İzleyin

Hubla Design hem gebelik hem de lohusalık dönemine yönelik olarak tasarladığı kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri ile anne adaylarının ve annelerin yaşamlarındaki bu en özel dönemleri şıklıklarından taviz vermeden konfor içerisinde geçirmelerine katkıda bulunuyor. Aynı zamanda Hubla Design doğum esnasında anne adaylarının tedirginlikten uzak ve daha rahat hissetmelerini sağlayan doğum elbisesinin patentinin sahibi olarak bu alandaki üretimine de devam ediyor. Siz de hamilelik ve lohusalık döneminde de kendi tarzınızı yansıtırken rahatlığınızı da ön plana çıkaracak kıyafetler tercih ediyorsanız Hubla Design’ın sürekli yenilenen ve farklı zevklere hitap eden koleksiyonundan kendiniz için en uygun parçaları seçebilir ve en kaliteli ürünlere en uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Hubla Design emzirme elbisesi ve tesettür lohusa elbisesi modellerinin üretiminde farklı modelleri, renkleri ve kumaşları ile dikkat çekmesinin yanı sıra bu sayede birbirinden farklı zevklere sahip annelere ve anne adaylarına da hitap etmeyi başarıyor. Hem hamilelik hem de lohusalık döneminde kaliteden ve şıklıktan vazgeçmeyen anneler ve anne adayları https://www.hubladesign.com/ adresinde yer alan markanın online mağazasındaki dönemsel kampanyaları ve indirimleri takip ederek alışverişlerini daha avantajlı koşullardan yapma imkanını da elde edebiliyorlar.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek