Reklamlar
Kültür Sanat 2020-04-17 23:43:41 Karakaya

Harika Dekorasyon Fikirleri

Evinizde veya işinizde gerçekten benzersiz olan metal duvar sanatı panellerinin önemini tam olarak anladığımızı söylediğimizde bize inanın!

Sanat eserine para harcamaktan çok daha az şey var, ancak daha sonra evinizde binlerce başka insanla aynı resme sahip olduğunuzu öğrenmek içinTasagram ’da burada oluşturduğumuz tüm metal duvar sanatı panelleri el yapımı, elle zımparalanmış ve elle boyanmıştır. Bizden satın aldığınız herhangi bir parçanın güzel ve eşsiz bir metal duvar resmi parçası olacağından emin olabilirsiniz. İşte en orijinal parçalarımızdan birkaçı:

 

Bu inanılmaz bir soyut metal duvar dekoru parçası. Gördüğünüz gibi, siyah beyaz gol altın sarısı gri gümüş renkleri içeriyor. Biraz “boşluk” havası var ve elle zımparalanan tasarımlar inanmak için görmeniz gereken yansımalar yaratıyor!

 

En eşsiz metal duvar sanatı panellerimizden bir diğeri, mavi ve turuncu soyut metal duvar sanatının bir parçası olan Metal Tablo'dur. Söylemeye gerek yok, ancak bu parçada kullanılan turuncu ve mavi tonları inanılmaz derecede canlı! Bu çok, çok soyut bir parça ve evlerinde böyle bir metal duvar sanatına sahip başka kimseyi tanımayacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

Son fakat en az değil, Yeşil Flaş var. Fotoğrafta görüldüğü gibi, yeşil büyük soyut metal duvar sanatının bir parçası. En çok satan parçalarımızdan biri olan ve mavinin çeşitli tonlarında gelen Metal Tablo ve Metal Duvar Saati adlı benzer bir parçamız var. Ancak, Metal Dekor'dan biraz daha benzersiz bir şey arıyorsanız, Siyah Tablo cevabınızdır!

 

Bu üç parçadan hangisini en çok seviyorsunuz? Birisi mevcut dekorunuza diğerlerinden daha mı iyi uyuyor? Aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin!

 

En son metal duvar saati seçimlerimize göz attığınızdan beri bir süre geçtiyse, birkaç yeni tasarımımız olduğunu görünce şaşırabilirsiniz! Müşterilerimizin duvar saati parçalarını ne kadar sevdiğini biliyoruz, bu yüzden seçim yapabileceğiniz çok daha yeni tasarımlar oluşturacağız. Aşağıda, en yeni parçalarımızdan birkaçını vurguladık, ancak her zaman olduğu gibi, bu koleksiyona dikkat ettiğinizden emin olun, böylece yeni sanat eserleri eklendiğinde kaçırmayın!

 

Bu metal tablo ve dekorasyonlar ile inanılmaz bir siyah metal tablo parçası! Tüm sanat eserlerimiz gibi, el işi yapılmış ve tamamen uçak sınıfı çelik metal panellerden yapılmıştır. Bu parçanın yedi ayrı metal sanat paneli var, ama endişelenme! Kurulum hızlı ve kolaydır ve sadece 15 dakika sürer! Işıklar ile duvar sanatı parçalarımıza aşina değilseniz, tüm parçaların uzaktan kumanda ile geldiğini bilmelisiniz ve sanat eserinin arkasında gösterilen tasarımlarla kolayca değiştirebilirsiniz!

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek