Reklamlar
Teknoloji 2018-07-20 14:32:44 Karakaya

Huawei Telefon Alınır mı?

.

Akıllı telefon piyasasındaki rekabetin nabzı hiç düşmüyor. Piyasaya çıkan her yeni modeli rekabette dengeleri bir anda değiştirebildiğine daha önce defalarca tanık olduk. Son dönemde ise Huawei telefon modellerine ilginin bir hayli arttığı gözlerden kaçmıyor. Peki, bu markanın ürünleri alınır mı? Hangi modeller hangi özellikleri ile dikkat çekiyor? Birlikte inceleyelim.

Huawei telefonlara göz attığınızda P20 Lite modelinin büyük ilgi gördüğünü fark edebilirsiniz. 64 GB bellek kapasitesi ve Android 8.0 işletim sistemi ile bu model hatırı sayılır bir kullanıcı rakamını yakaladı. Özellikle ön kameranın yüksek çözünürlük özelliği sunması ve parmak izi sensörünün çalışma hızı bu telefon modelinin en çok konuşulan özellikleri oldu. Bir anlamda model, performansı ile kullanıcıları tavlıyor.

Büyük Ekran İsteyenler İçin Mate10 Lite

Kimileri için vazgeçilmezlerden olan büyük ekran tutkusu Huawei Mate10 Lite modeli ile daha da perçinlendi. Çünkü telefon modeli 5.9 inç ekrana sahip.  13 MP kamera çözünürlüğü de kullanıcıların beklentilerini karşılayabiliyor. Bu modelin bellek kapasitesi de 64 GB. İşletim sistemi Android 7.0 olan bu telefon modeli uygun fiyatla piyasaya sürüldü.

Bu arada markanın P Smart modelinden de mutlaka söz etmek lazım. Şarjının uzun süre gitmesi ile bir anda çok sayıda kişinin favorisi haline gelen bu model 32 GB bellek kapasitesine sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Aynı zamanda 5.65 inç ekran boyutu da telefon farklı kılan unsurlar arasında yer alıyor. Ayrıca telefonun ses kalitesinin de beklentileri ziyadesiyle karşıladığını belirtebiliriz.

Eğer Huawei akıllı telefon modellerini daha detaylı şekilde incelemek isterseniz MediaMarkt internet sitesine tıklayabilirsiniz. Online olarak modellerin tüm teknik özelliklerini bir arada görmek mümkün oluyor. Aynı zamanda fiyatları da görebildiğiniz için teknik özellikle ve fiyat doğrultusunda kolaylıkla kıyaslama yapabilirsiniz. Bir akıllı telefon modeline çok para ödemek istemiyor ancak sunduğu özelliklerden de faydalanmak istiyorsanız bu markanın yeni modelleri ideal bir seçenek olabilir. Bu arada MediaMarkt web adresinde de gayet makul fiyatlar görebileceğinizi belirtmek lazım. Bu adresten alışveriş yaparak uygun fiyatı avantaja dönüştürebilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek